:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hıc plotonık ask yasadınız mı
SizofreN
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anl?orum ?izofren benm s?lemek istedi?im ben d?rt sene svdim onu biriyle g?rmek ac? verio tabi ama ??kmaya ba?lay?p ayr?ld???n?zda ki ac??? gibi de?il anl?omusun beni ger?ek a?ktaki ac? ile bir olmuyor bu arada senin ya??n ka? acaba
San?r?m hakl?s?n o konuda ablac?m.Bahsetti?in gibi bir ac? olmuyor bu ?ekilde d???n?rsek Smile
Bu arada ya??m konusunda bi yanl??l?k yapt?m ben ilk ?yeli?im s?ras?nda Big Grin
http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php?t=234&page=2
Bu sayfan?n en alt?ndaki bana ait post a bakarsan a??klamam ile birlikte ya??m yaz?l? ablac?m.Tekrar ?z?r diliorum herkesten ya? hatas? i?in Smile
Ara
Son Noktam
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Olsun Sen Tersinden Yazıosun Sizofren Olmak qoLay mı Big GrinBig GrinBig Grin:Big Grin
Ara
SizofreN
Duyqusuz_Boy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Olsun Sen Tersinden Yaz?osun Sizofren Olmak qoLay m? Big GrinBig GrinBig Grin:Big Grin
Big Grin Big Grin i?te beni tan?yan biri Big Grin
seni sefiyom duygusuzjum Tongue (Bana aga demedi?in s?rece tabe Tongue )
Ara
Son Noktam
Aaa Şimdi Olmadı Ama Ben NEden seni Sefmeyom BahqeM Banane Bende seni SefiJem qeL Bura.Big Grin
Ara
SizofreN
Duyqusuz_Boy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aaa ?imdi Olmad? Ama Ben NEden seni Sefmeyom BahqeM Banane Bende seni SefiJem qeL Bura.Big Grin
Ahahaha! Big Grin Tamam tamam forumu mahfettik yine Big Grin Yanyana gelince olmuos bis forum da??l?o Big Grin balkondan ??kmamak las?m asl?nda Big Grin
Ara
Son Noktam
Benjede Ama beN qeDeom Hayde aLLaha Emanet ol
Ara
p£r!k!z!
sorun değil sizofren demin okumuştum zaten yaşını Big Grin
Ara
SizofreN
Duyqusuz_Boy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benjede Ama beN qeDeom Hayde aLLaha Emanet ol
Sende ALLAHa emanet ol jan?mj?m.Bi s?re sonra bende uzar?m buralardan saten yar?n g?r???r?s art?k Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:14 PM