:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hıc plotonık ask yasadınız mı
peri kızı
Sad plotanik ask hakk?nda dusunceler?n?zz neler d?rr acabaa...
Ara
EYVALLAH
bence en güsel aşk karşılıksız olan çünkü okişiye ulaşınca değeri kalmıo aynı bi eşya gibi sahip olununca değerini yitirio.ben 1.5 sene karşılıksız birini sewdim inan onu hala unutmadım hep şunu düşünürüm ona ulaşsaydım hala yüreğimde değeri olmayacaktı.ikide hayatıma girmedin ve bana yalan bi şans wermedin MÜKOSad
Ara
florya
evet ben bir ?ok kez ya?ad?m.halada devam ediyor.insan platonik olmasa ke?ke diyor ama o ?ok ?nl? biriBig Grin napal?m allah sahibine ba???las?n,diyelim bizde ger?ek a?klara yelken a?al?m.a??k olmak ?ok g?zel bir duygu umar?m herkese nasip olur ve en ?nemlisi herkes ger?ek a?k? bulur.Smile
Ara
EYVALLAH
BENCE GERÇEK AŞK ÇOK ZOR AMA UMARIM BULURUS
Ara
peri kızı
yorumlarınız ıcın cok tesekurrlerr sıze katılıyorumm gercek askıı her kezın tatmasınıı cok ısterım haayatta ama bu hayattta zor dıye dusunuyorum...
Ara
SizofreN
Platonik a?klar?m...
Aaah ah! Ne g?nlerdi...
Gen?li?imin en g?sel y?llar?n? sonucu olmayan a?klar?mla harcad?m Smile
Hi? pi?man de?ilim ben seviyor,ho?lan?yordum ama onlar bunun fark?nda de?illerdi...
S?yleyemedim...
Hala da tutuyorum i?imde napim.
A?klar g?seldir yaa!Platonikler daha bi g?sel hem. Wink
Ara
p£r!k!z!
bende yaşadım 4 sne hemde o bilsede anlasada yaşadım platonik aşkın en güzel yanı senin acı çekmemendir ayrıldığın zman gzyaşı dökmemen... sana bazı şeylerin koymamasııı ... aşkların safı platonil aşkk.!!! 4 sene dile kolay ...
Ara
Son Noktam
Yaşadım Yaşıyorum Yaşayacağım
Ara
SizofreN
Kesinlikle!...
Ben hala d???n?yorum platoniklerimi. Smile 1-2 tane de?iller ki! Big Grin Bir s?r? platoni?im var benim.Aradabir hat?rlay?p mutlu oluyorum i?te.Onlar hala bilmiyorlar.Kimi evlenip ?ocuk sahibi oldu.Kiminin d???n?nde kocas?n?n sad??l???n? yapt?m.Kiminin nikah ?ahitli?ini...
Akl?mdan hi? k?t? bi?i ge?medi onlara kar??.Sadece kendimce sevdim i?te. Smile
Ama senin dedi?in gibi olmuyor Perik?s? ablac?m.En as?ndan bana ?yle olmuyor.Onlar hayatlar?n? bir ba?kas?yla birle?tirdi?inde benim hep can?m yanm??t?...Yine de ALLAH mesut etsin demekten geri kalmad?m tabe Wink
Esma Er?ah adl? k?s? ilkokul 1. s?n?ftan bu yana platoni?im ilan ettim 14. y?la giricem neredeyse.O evli ve 1 ?ocu?u var ?uan.Ama ben hala aradabir ilkokuldaki zamanlar?m? hat?rlay?p mutlu oluyorum i?te...
A??k olmak g?sel ?ey ya Tongue Bak yine geldi akl?ma mutlu oldum(Bir an i?in...) Smile
Ara
p£r!k!z!
anlıorum şizofren benm sölemek istediğim ben dört sene svdim onu biriyle görmek acı verio tabi ama çıkmaya başlayıp ayrıldığınızda ki acııı gibi değil anlıomusun beni gerçek aşktaki acı ile bir olmuyor bu arada senin yaşın kaç acaba
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:33 PM