:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M?rh@?@L@r...i?te ben :D
ertan_polat1991
ben de ertan yaz?n? ?ok be?endim e?er msn adresini ?zel olarak yollarsan sohbet edebibiliz
Ara
w00w
ertan_polat1991 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben de ertan yaz?n? ?ok be?endim e?er msn adresini ?zel olarak yollarsan sohbet edebibiliz

hadi ordan Big Grin t??be t??be Big Grin
Ara
p£r!k!z!
ertan_polat1991 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben de ertan yaz?n? ?ok be?endim e?er msn adresini ?zel olarak yollarsan sohbet edebibiliz

memnun oldum ertan bende perii =))
saol msn i?in ama olmaz.. tan?mad?klar?ma vermemm =)))
Ara
p£r!k!z!
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi ordan Big Grin t??be t??be Big Grin

ehheh k?skand?n?z m? efendim Confusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36: Confusedmiley36:
Ara
w00w
bilmem artık Big Grin mcx aşqım Smile sefiom seni Smile
Ara
p£r!k!z!
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilmem art?k Big Grin mcx a?q?m Smile sefiom seni Smile

yeter be yeterrr aaa a?k?m a?k?mm sarkma art?k y?z yok sana ?p?pde durma beah ?slak ?slak :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: :p :p :p :p

bende sseni a?kom mcx
Ara
w00w
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yeter be yeterrr aaa a?k?m a?k?mm sarkma art?k y?z yok sana ?p?pde durma beah ?slak ?slak

Peqi... ?pmeyiz de sarkmay?z da...Confusedmiley22:
Ara
UyuZBiShey
konuya salca olmaqh gibin olmasında coqh seker siz coqh yakısıonuz Smile
Ara
w00w
UyuZBiShey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:konuya salca olmaqh gibin olmas?nda coqh seker siz coqh yak?s?onuz Smile

?ok saol karde? Confusedmiley20:
Ara
p£r!k!z!
UyuZBiShey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:konuya salca olmaqh gibin olmas?nda coqh seker siz coqh yak?s?onuz Smile

t?krler karde?imm =)
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:33 AM