:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M?rh@?@L@r...i?te ben :D
p£r!k!z!
merhaba arkada?lar ben p?r!k!z!
20 ya??nday?m. karadenizliyim yani tam bir karadeniz k?z?y?md?r Big Grin
hem okuyorum hemde ?al???yorum vede bu sene s?nava tekrardan girmek i?in haz?rlanaca??m...
m?zik dinlemek benm i?im
m?zik dinlemekten ve de dans etmekten oldukca haz al?r?m. ba??m a?r?yorken bile y?ksek seste m?zik dinlerim ( sakinle?tirio) Big Grin
m?zik dans hayat?m?n bir par?as? adeta bo? kald?k?a dans etmeye ?al???r?m.
di?er ho?land???m seylere s?ra gelirse ; y?zmeyi sewwerim, bisiklet s?remekten, resim yapmaktan ( ?zelllikle grafitty ) ho?lan?r?m, insanlarla muhabbet etmek g?lmek, a??k havada dola?makttan do?lan?r?m dar ve kapal? alanlar beni bo?ar mesela gecenin bir vakti sokaklarda dola?mak ?ok ho?uma gider ( hernekdr yapamsmda), korku ve komedi fimleri islemek de g?zel oluyor ama k?s?k sesle de?il bir anlam? olmuyor o zman ... ve h?z h?z? da severim ama ana yolda olmuycak Big Grin ba?kalar?na yaz?k ya Big Grin
ve daha sayamad???mm bir ?ok ?ey akl?ma gelmio Big Grin

haytta nefret etti?im ?eylerde [SIZE=5]: YALAN;YALAN;YALAN en ba?ta.... vede b?c?kler Big Grin[/SIZE]
bir insan kar??s?ndakine ne olursa olsun yalan s?ledimi onu aptal yerine koymu? ona de?er vrmio demektir yalan s?leyecek ki?i kar??ma ??kmas?n daha ii Smile
ve ve birine ben de?er veriosam onunda o de?eri hor g?rmeden ondan o de?erin kar??l???n? beklerim....
i?te neyse hadi g?r??mek ?zere ben buyum dahas?da war san?r?m ama i?te yazsak bitmezzz .......

serhat bey buyurun Big Grin benim...
Ara
p£r!k!z!
tşkrler perk sosyal olmasamda Big Grin olmaya çalışıyorum sadece bunlar hoşlandıklarım ve yapmak için uğraştıklarım Big Grin sen samsunlumusun öle dememiştin kkii Big Grin
Ara
p£r!k!z!
ok hemşeriyizBig Grin demek ki Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
p£r!k!z!
SAMSUN Big Grin doğup buyume AMA TRABZONLUYUMMMMMM
Ara
p£r!k!z!
ohoo ssende açık adres yazııp verim mi napıcan canım beni görmeye mi gelcen Big Grin
Ara
p£r!k!z!
http://img352.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img352/3344/11548080557zf.smil
işte buda ben bakalım bakalım nasılmısşım
Ara
p£r!k!z!
hayatta çıkamayız Big Grin heheh bende atakumda oturuyorum
Ara
p£r!k!z!
heheeh olsun Big Grin
Ara
p£r!k!z!
eh sende pek blli olmuyon hni Smile sazan bey :p
Ara
p£r!k!z!