:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M?rh@?@L@r...i?te ben :D
Police
Ahanda tatl? peri k?z?:p
Ara
p£r!k!z!
suvari Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dobral?g?nla laz oldugunu kan?tlam??sn ben tam bi laz hayran?y?m bulundugum b?lgede karadenize yak?n zaten karadenizin b?y?k k?sm?n? gezdim karadenzi insan? gercekten ?ok hos.perikz? sende bu hos lazlardan birisin san?r?m ac?kcas? tan?smak isterim seninle...mail atarsan sevinirim
karadenizin neresindesin !!!
Ara
Hasincocuq
karadeniz bölgesine çok yakın galiba fransanın londra sokağının st. einmen. sokağında oturuyor oturuyor Smile
Ara
HAYLAZ
selamlar arkada?lar bende bu sitede yeniyim ad?m derya ama kendimi burda tan?tmicam jan?m ?ok k?zm?? tan?tanlara neyse sadece ?unu s?ylemek isterim peri k?z? ger?ekten peri gibiordaki resimler haricinde ba?ka resimleri bi g?rseniz a??k olursunuz ger?ekten ?oook tatl? jan?m benim yaa seni ?oook seviyorum ama ula?am?yorum son zamanlarda o ayr? k.i.b . :mad:
Ara
w00w
SENİ SEVİYORUM AŞKIM...
Ara
p£r!k!z!
HAYLAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:selamlar arkada?lar bende bu sitede yeniyim ad?m derya ama kendimi burda tan?tmicam jan?m ?ok k?zm?? tan?tanlara neyse sadece ?unu s?ylemek isterim peri k?z? ger?ekten peri gibiordaki resimler haricinde ba?ka resimleri bi g?rseniz a??k olursunuz ger?ekten ?oook tatl? jan?m benim yaa seni ?oook seviyorum ama ula?am?yorum son zamanlarda o ayr? k.i.b . :mad:

CANIM, B? TANEM, HER?E?M, G?L?M ,HAYLAZIM, NOLUR KIZMA YAA =((( KA? G?ND?R G?ND?Z GELEM?ORUM SORUNLAR VAR ONLARLA UGRA?IOM EVDE KAFAYI YEMEKLE ME?GULUM AK?AMDA SEN OLMUYORSUN .. MERAK ETME B?TENEM SANA KIZMAM SEN BURDA DA TANITAB?L?RS?N AMA SEN? BURDA TANIMAZLAR DUR CNM B?R KA? RES?M DAHHA KOY?M HATTA SEN EKLE AMA BR? HAR?? Wink OK S?YAH BEYAZ OLANI HAR?? =)) SEN? SEV?OM BEA HAYLAZIM =)) ?ZLED?M BEA SEN????
Ara
p£r!k!z!
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SENİ SEVİYORUM AŞKIM...

=) =) =) =) bende seni seviyorum aşkım
Ara
HAYLAZ
Janim Ben?m Bende Sen??ook Sev?yorum Ben Tanit Kayna?da Kend?m? Tanitdim B?raz Uzun Oldu Ama Olsun H?? Kizab?l?r?y?m Kiz Ben Sana Hii Sen? ?ooooooooooooook ?sled?m Yaff Jnm Res?m Ekleyemed?m Beceremed?m Jnm Sen Ekleeee
Ara
p£r!k!z!
ben yaptım ekledim bilem bi tanem =) yaaa
fuun club ıma bak =D http://www.duygusuz.com/forum/showthread...320&page=8
Ara
HAYLAZ
h?? g?rd?m jnm ama onlar neki ben senin ne hallerini bilirim ?oooooooook tatl?s?n nese jnm fan?na da yasd?m ama penide ekleyin oraya seni sefiyom jan?m menimmWink :p
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 11:27 AM