:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M?rh@?@L@r...i?te ben :D
p£r!k!z!
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile bah bahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

SELAM millet ben de Mesut Ankara'dan 1984 Tokat Do?umluyum...Hobilerim ?iir yazmak, m?zik dinlemek, baz? m?zik aletlerinden calmak Smile

Fobilerim, sadece b?ceklerdir Big Grin ?zellikle de karafatma teyzemden ?ok t?rsar?mSmile

g?c?qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq.......................
Ara
p£r!k!z!
asiyecim yeni geliysen tanışlalım kaynaşalım bölümünde kendine yeni konu aç bu durumda tanışırsın ... benm yerimde kendini tanıtma istersen
Ara
*AsİyE*
sanırım bu aynı zamanda hoşgeldin demek oluo perikızı.hoşbulduk.rahatsız ettiysem özrümü de dilerim.kusura bakma.bidahaki sefere önce senden onay alır,sonra yazarım
Ara
p£r!k!z!
*As?yE* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:san?r?m bu ayn? zamanda ho?geldin demek oluo perik?z?.ho?bulduk.rahats?z ettiysem ?zr?m? de dilerim.kusura bakma.bidahaki sefere ?nce senden onay al?r,sonra yazar?m
al??nma asiyecim ba?ta h.g kusura bakma biraz sert ??k??t?m san?r?m biraz moralim bozuktu bu aralar kendimi toparlayam?orum...
ve yeni gelenlerin hepsi benm yerimde kendini tan?t?nca tepki vermem biraz normal olur sano?r?m SadSmile
Ara
*AsİyE*
ya tamam bnm için sorun diil.bn ztn konumu açmıştm.ilk izlenimi de kötü verdik bak,tüh!
Ara
p£r!k!z!
yohx kıs Big GrinBig Grin
Ara
p£r!k!z!
Big GrinBig Grin
saols serhat !!!! resimleri geçirmemişsin amma :p
Ara
p£r!k!z!
Big GrinBig Grin
okey neyse ben şimdi gidiom yarın görüşürüzzz ...herkes öpüldüüü
Ara
p£r!k!z!
yok sildim at sen Big Grin
Ara
suvari
dobral?g?nla laz oldugunu kan?tlam??sn ben tam bi laz hayran?y?m bulundugum b?lgede karadenize yak?n zaten karadenizin b?y?k k?sm?n? gezdim karadenzi insan? gercekten ?ok hos.perikz? sende bu hos lazlardan birisin san?r?m ac?kcas? tan?smak isterim seninle...mail atarsan sevinirim
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:04 AM