:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana Anne Dermisin?
PaPaTYa_PReNSeS
Süper markette alışveriş yapmakta olan genç adam, kendisini takip etmekte olan bir hanımı fark eder. Kadını görmezlikten gelse de,kadın dik dik bakmaya devam eder.

Nihayet kasa önünde kuyruğa girerler. Kadın, adamın birkaç sıra önüne düşmüştür.

Adama dönen kadın der ki: "Özür dilerim. Böyle dikkatli bakmam sizi rahatsız etmiş olmalı. Üzgünüm. Ama geçenlerde ölen oğluma o kadar benziyorsunuz ki!..

İster istemez içlenen genç adam: "Bunu duyduğuma ben de çok üzüldüm. Sizin için yapabileceğim birşey var m, bilmek isterdim der.

"Evet yavrum der kadın "Az sonra eşyalarımı alıp çıkarken ne olur bana güle güle anne diye seslenebilir misin?

"Tabii, tabii; der genç adam.

Yaşlı kadın çıkarken genç adam ona el sallar ve "güle güle anne; diye de seslenir.

Durup dururken birini mutlu etmenin verdiği huzurla gülümseyerek kasanın önüne gelir az sonra. Kasada 150 dolar yazdığını görünce kasiyere "Bu nasıl olur? Alt tarafı üç parça eşya aldım; diye çıkışır.

Kasiyer gayet sakin cevap verir: "Anneniz hesabını sizin ödeyeceğinizi söyledi...:yikildim:
Ara
EYVALLAH
ben bunu biliodum gerçekten süper bişe janumm saol....
Ara
derdo
SmileSmileSmileSmileSmileSmilegüselmişş yafff tşklerrrrrrr
PaPaTYa_PReNSeS
rica ederim beğenmenize sevindim SmileSmileSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anne babanın saçlarının beyazlama sebebi :) PaPaTYa_PReNSeS 1 581 04-15-2022, Saat: 04:08 AM
Son Yorum: wildfang
  anne babanın saçları neden beyazlar mehmetkılıc 1 369 04-14-2022, Saat: 04:43 PM
Son Yorum: wildfang
  Anne sütü yetersiz kalırsa :) MaSaL 2 395 02-16-2011, Saat: 11:00 AM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Eşimle kavga ettim ne yapıcam anne?? HIÇKIRIK 9 571 12-24-2009, Saat: 06:26 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  oğuL geLin aNNe, :) Dostcu 7 613 01-16-2009, Saat: 06:43 PM
Son Yorum: DeRiN_SeSsİzLiK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:51 PM