:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bana Anne Dermisin?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Süper markette alışveriş yapmakta olan genç adam, kendisini takip etmekte olan bir hanımı fark eder. Kadını görmezlikten gelse de,kadın dik dik bakmaya devam eder.

Nihayet kasa önünde kuyruğa girerler. Kadın, adamın birkaç sıra önüne düşmüştür.

Adama dönen kadın der ki: "Özür dilerim. Böyle dikkatli bakmam sizi rahatsız etmiş olmalı. Üzgünüm. Ama geçenlerde ölen oğluma o kadar benziyorsunuz ki!..

İster istemez içlenen genç adam: "Bunu duyduğuma ben de çok üzüldüm. Sizin için yapabileceğim birşey var m, bilmek isterdim der.

"Evet yavrum der kadın "Az sonra eşyalarımı alıp çıkarken ne olur bana güle güle anne diye seslenebilir misin?

"Tabii, tabii; der genç adam.

Yaşlı kadın çıkarken genç adam ona el sallar ve "güle güle anne; diye de seslenir.

Durup dururken birini mutlu etmenin verdiği huzurla gülümseyerek kasanın önüne gelir az sonra. Kasada 150 dolar yazdığını görünce kasiyere "Bu nasıl olur? Alt tarafı üç parça eşya aldım; diye çıkışır.

Kasiyer gayet sakin cevap verir: "Anneniz hesabını sizin ödeyeceğinizi söyledi...:yikildim:
ben bunu biliodum gerçekten süper bişe janumm saol....
SmileSmileSmileSmileSmileSmilegüselmişş yafff tşklerrrrrrr
rica ederim beğenmenize sevindim SmileSmileSmileSmileSmile