:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Nasıl bişeydi?Hoşunuza gıttımı?
Çok guzeldı??(bayıldım walla süperdi)
0%
0 0%
KEŞžKE BIDA YESEM (YUH ARTIK)
0%
0 0%
Bogazlamamak ıcın zor tuttum kendımı (acıydı bayaa)
33.33%
1 33.33%
Böyle bır duygu olamas ılk bıras kızarıosun sora sararıyosun Smile
66.67%
2 66.67%
Katılımcı sayısı: 3 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kımler Sevgilisinden Tokay yedi?Nasıl bişeydi?Hoşunuza gıttımı :)hehe
experiance
kessss kıss bende seni seviyom anladıkk ölüonn bana Smile)
Ara
ZeNiTH
ArkadasLarr ArkadasLaaaaaRRrrrrr .....
Lütfen SayGıLı ... Smile
PrinceSs
ALLAH korusun
seçici
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kessss kıss bende seni seviyom anladıkk ölüonn bana Smile)
çok zeksin bi kerede anladın evet ölüyorum sana aşkım ;Wink hatta aşkından uyuyamıyorum bile.
Ara
experiance
seçici Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok zeksin bi kerede anladın evet ölüyorum sana aşkım ;Wink hatta aşkından uyuyamıyorum bile.
thank you cnmmm sevdim kerata seniConfusedmiley16:
Ara
blue
Big GrinBig GrinBig Grin O DELİKANLI DAHA DOÄžMADI.YANE BANA TOKAT ATICAKBig GrinBig GrinALLAHA ŞÜKÜR ÖLE BİŞ EOLMADI HİÇ..ZATEN KADIN DÖFMAK COK KOLAYDIRÇHER ERKEÄžİN GÜCÜ YETER.AMA BENCE HİÇ Bİ KİMSEYE KABA KUWWET UYGULANMAMALI.İNSANLARI DAHA BASKADA CEZALANDIRASBİİRSİİZ.KADIN DÖWMEK ACİZLİKLİKTİR...SmileNESEM COK KONUSTUMMM Smile
Ara
Rüya Güzeli
ben gururu çok umursayan birine serseri birine çok feci bi şekilde tokat attım 5 parmak izim çıktı yani hemde arkadaşlarının yanında :'( hepimiz aniden donduk sonra o beni bi köşeye çekti bana bagırdı çagırdı bi tokat yedim Big Grin ama fazla ileri gitmiştim tabi o tokatın altında kalmadım Big Grin güzel bi duygu walla Big Grin bi daha olsada bi daha yesem heheehehe Big Grin
Ara
experiance
*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben gururu çok umursayan birine serseri birine çok feci bi şekilde tokat attım 5 parmak izim çıktı yani hemde arkadaşlarının yanında :'( hepimiz aniden donduk sonra o beni bi köşeye çekti bana bagırdı çagırdı bi tokat yedim Big Grin ama fazla ileri gitmiştim tabi o tokatın altında kalmadım Big Grin güzel bi duygu walla Big Grin bi daha olsada bi daha yesem heheehehe Big Grin

Senin hoşuna gıtmıss :yikildim: :yikildim: tatlı geldı sanırım Smile
Ara
Rüya Güzeli
ewet harbicim süperdi he bi daha olsada bi daha tokat atıp yesem Big Grin ama ben hızlı wurdu o sadece wurur gibi yaptı hafif wurdu yani Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  heyy bisim okuL müdürüne fotoshop nasıl olmus bi baksanız :)qüsel mi kötü mü:) yaraliyureq 60 2,361 04-13-2022, Saat: 07:10 AM
Son Yorum: wildfang
  Ajdar Nasil Sarki SÖylÜyo :)) experiance 6 657 04-10-2022, Saat: 02:41 PM
  Tvde Kadın Programları nasıl? PrinceSs 6 404 04-09-2022, Saat: 10:37 PM
  Duygusuz.Com adresini nasıl keşfettiniz??? PeriKIZI35 2 363 04-09-2022, Saat: 01:51 PM
  bir Kişid€n HoşLanıyorsanız Bunu NasıL BeLLi €d€rSiniz.... €BeRimSin 64 2,782 04-08-2022, Saat: 05:20 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:32 AM