:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kımler Sevgilisinden Tokay yedi?Nasıl bişeydi?Hoşunuza gıttımı :)hehe
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Kımler Sevgilisinden Tokay yedi?Nasıl bişeydi?Hoşunuza gıttımı ?

Maziyee bi bakın kımdenn tokatt yemıssınızz acaba :yikildim:
Nasıl bır duyguydu acı veya tatlı muhakkak acı verdıgı kesın :yikildim:

EN KAZIK SORU HOŞUNA GITTIMI ?

YEMEYEN NE BILSIN ?:yikildim:

pix11ok7.gif
pic00041js5.jpg
ben hiç yemedim yememde kimse ona cesaret edemez ama birisi benden yedi hemde çok acı bir şekilde ilk önce kızardı sora sarardı ondan biliyorum yane . . .
seçici Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben hiç yemedim yememde kimse ona cesaret edemez ama birisi benden yedi hemde çok acı bir şekilde ilk önce kızardı sora sarardı ondan biliyorum yane . . .

Allah senı karsımaa cıkarmammıskı dınsızın hakkından ımansız gelır dıee :yikildim:
WALLA BENDE YEMISTIM KISDAN AMA KIZA YAPMADIGIM KALMADI ONDAN SONRA REZIL ETTIM ARKADASLARININ YANINDA SÜPERDI COKDA GUZELDI:yikildim:

Confusedmiley35: İNTİKAMCIYIMDIRConfusedmiley35:
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah senı karsımaa cıkarmammıskı dınsızın hakkından ımansız gelır dıee :yikildim:
WALLA BENDE YEMISTIM KISDAN AMA KIZA YAPMADIGIM KALMADI ONDAN SONRA REZIL ETTIM ARKADASLARININ YANINDA SÜPERDI COKDA GUZELDI:yikildim:

Confusedmiley35: İNTİKAMCIYIMDIRConfusedmiley35:

ben senin karşına çıksam bile bişi yapamazsın bana yolarım valla seni Confusedmiley16:
sende ne pisliksin yaa kızı herşeyi yap sorada rezil et pislik hıh zaten sendende bu beklenir
seçici Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben senin karşına çıksam bile bişi yapamazsın bana yolarım valla seni Confusedmiley16:
sende ne pisliksin yaa kızı herşeyi yap sorada rezil et pislik hıh zaten sendende bu beklenir

Yaf tanımıyon daha bee aaa suna bakk ordan elestırı kolayy Snı bı boynuzlarım waryaa:yikildim: :yikildim: :yikildim: EN AZ 10 KISI :yikildim: :yikildim:

SAP GIBI KALIRSIN ORTATA ORTAMI KZISTIMAA GICIK Confusedmiley18:
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaf tanımıyon daha bee aaa suna bakk ordan elestırı kolayy Snı bı boynuzlarım waryaa:yikildim: :yikildim: :yikildim: EN AZ 10 KISI :yikildim: :yikildim:

SAP GIBI KALIRSIN ORTATA ORTAMI KZISTIMAA GICIK Confusedmiley18:
yaa tanımıyorum bana verdin cevaba göre bi cvp verdim sana. . .alla alla sen kimsinkine boynuzlıycaksın hem aramızda bişi yok nasıl olcak oo merak etme sen kalmam ben ortada sen kendini çok yakışıklı zannediyon heralde :yikildim:
seçici Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa tanımıyorum bana verdin cevaba göre bi cvp verdim sana. . .alla alla sen kimsinkine boynuzlıycaksın hem aramızda bişi yok nasıl olcak oo merak etme sen kalmam ben ortada sen kendini çok yakışıklı zannediyon heralde :yikildim:

Confusedmiley35: HASSAS NOKTAMAA İLİŞTİN UYARIMDIR!!Confusedmiley35:
KİRPİ GİBİYİZ ARKADAŞ HEM SEVİLMEK İSTİYORUZ HEMDE SEVENE BATIYORUZ
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley35: HASSAS NOKTAMAA İLİŞTİN UYARIMDIR!!Confusedmiley35:
KİRPİ GİBİYİZ ARKADAŞ HEM SEVİLMEK İSTİYORUZ HEMDE SEVENE BATIYORUZ
bilemiycem artıkın sahibine sormak lazım. . .
cvp veremıyorum sıkıldım Sad
experiance Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cvp veremıyorum sıkıldım Sad
bencede verme konuyu dağıttık . . .
Sayfalar: 1 2