:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Sana İtirafımdır...
ciciKIS
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sonunda döktün içini hasan
SuuuussssSTuuN SuuuuuSTuN...
ama değdi
turnayı gözünden vurdun hani Wink
PeliNimi severim.Hakkınızda hayırlısı olsun ne diyeyim
Sevginiz,Aşkınız daim olur inşallah
MuTLuLuKLaR
eSeNKaLıN... Wink
aşkım sustu emin deildi çünkü benim onu sevip sevmediğimden emin oluncada direk söledi susmasının nedeni buydu yaniWink
ii dileklerin için tşkkr ederim şule bende severim seni çok çok hemde canımsın...WinkWink
amin tatlım saolasın...
Ara
ROSE
HASAN VE PELİN İKİNİZEDE ÇOK ÇOK MUTLULUKLAR DİLERİM..ARADIÄžINIZ BÜTÜN GÜZELLİKLERİ BİRİBİRİNİZDE TAMAMLARSINIZ İNŞALLAH .HERŞEY O GÜZEL GÖNLÜNÜZCE OLSUN..

YÜREÄžİNİZDEN AŞKINIZ SEVGİNİZ HİÇ SOLMASIN SİZE DİLEÄžİM BUDUR..SEVGİYİ KAYBETMEYİN ÇOK ZOR BULUNUR ÇABUK KAYBETMEYİN..İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE DESTEKÇİ SİZSİNİZ AŞKINIZA.
Ara
€BeRimSin
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HASAN VE PELİN İKİNİZEDE ÇOK ÇOK MUTLULUKLAR DİLERİM..ARADIÄžINIZ BÜTÜN GÜZELLİKLERİ BİRİBİRİNİZDE TAMAMLARSINIZ İNŞALLAH .HERŞEY O GÜZEL GÖNLÜNÜZCE OLSUN..

YÜREÄžİNİZDEN AŞKINIZ SEVGİNİZ HİÇ SOLMASIN SİZE DİLEÄžİM BUDUR..SEVGİYİ KAYBETMEYİN ÇOK ZOR BULUNUR ÇABUK KAYBETMEYİN..İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE DESTEKÇİ SİZSİNİZ AŞKINIZA.

Çok Çok Teşekkürler AllaH Razı Olsun...

Ruhun GüzellikLerLe Dolsun Hep..Wink
ROSE
rica Ederim Hasan O Sizin Kendi Güzelliğiniz Siz Yakaladiysaniz O Ateşi Sönmesin Hiç Bi Zaman ..SmileSmile
Ara
ciciKIS
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HASAN VE PELİN İKİNİZEDE ÇOK ÇOK MUTLULUKLAR DİLERİM..ARADIÄžINIZ BÜTÜN GÜZELLİKLERİ BİRİBİRİNİZDE TAMAMLARSINIZ İNŞALLAH .HERŞEY O GÜZEL GÖNLÜNÜZCE OLSUN..

TEŞEKKÜRLER ROSE'CİM İİ DİLERKLERİN İÇİN SAOLASIN...Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
ROSE
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TEŞEKKÜRLER ROSE'CİM İİ DİLERKLERİN İÇİN SAOLASIN...Confusedmiley17: Confusedmiley17:
RİCA EDERİM PELİN ..GÖNLÜM AŞKTAN, SEVİGİDEN VE SİZDEN YANA SmileSmileSmile
Ara
€BeRimSin
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rica Ederim Hasan O Sizin Kendi Güzelliğiniz Siz Yakaladiysaniz O Ateşi Sönmesin Hiç Bi Zaman ..SmileSmile

İnŞaLLah hiç Sönmez...Smile Dileklerin İçin Ayrı Ayrı Teşekkür Ederim...
ROSE
inşallah Hasan ...bende Rica Ederim ...
Ara
MasaL_perisi
miscellaneous5043oaja9.gif
Oooo 2 gün yoktum forum Aşktan havaya uçtu Smile
Ezberimsin ve Cicikızım Dünyadaki Aşk Mutluluk ve huzur hep sizinle ve rehber olsun hayatınızda. Sizin adınıza çok çok çok Mutlu oldum İnşallah da üzmesiniz ben.Confusedmiley17:
Aşkların en güzele ve gerçeği yaşamanız dileğimle

(Not: Cicikızım senin kulaklarını çekicem amaConfusedmiley17: Hani...ben demedim mı sana önce benden izin alsın seni istesin...Neyse ucuz kurtuldun çünkü Ezberimsin değer bir arkadaşımız....Confusedmiley17: Mutlu ol bitanem tek dileğim...Aşkını da çok sev ki o seni daha da çok sevsinConfusedmiley17:
Ara
ciciKIS
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:RİCA EDERİM PELİN ..GÖNLÜM AŞKTAN, SEVİGİDEN VE SİZDEN YANA SmileSmileSmile
CANIMSIN AŞKTA SENDEN YANA BİZDE SENDEN YANAYIS HEHE...YÜREÄžİN DERT GÖRMESİN CANIM BENİM...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ::..ne Zaman Anlarsin Ola?..::SANA....! PaPaTYa_PReNSeS 8 543 04-13-2022, Saat: 06:53 AM
Son Yorum: wildfang
  Bitiyorum Sana ama... blue_belial 5 609 09-14-2007, Saat: 12:40 AM
Son Yorum: Rüya Güzeli
  Sana Söylemiştim Değilmi ? ALDıRMa 49 3,674 04-06-2007, Saat: 03:36 PM
Son Yorum: blue_belial
  sana bir mailim varrrr babaaa...çok etkilendimmm arkadaşlarrrr.... GCLRNFNS 1 474 03-25-2007, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: ezoo20
  Ben Sana A?ik Olmu?um Sultan mert 25 1,982 11-27-2006, Saat: 07:23 AM
Son Yorum: ZeNiTH

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:58 PM