:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Sana İtirafımdır...
€BeRimSin
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ALLAH mutluluğunuzu daim kılsın arkadaşlar....

Teşekkürler Kardeşim....

Mutluluklar Seninle de Olsun.. Wink
€BeRimSin
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni Seviyorum Aşkimm...

Bende AŞkım Bendeeeeeeeeeeeeeeee :k: :k: :k:
ciciKIS
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ALLAH mutluluğunuzu daim kılsın arkadaşlar....

Amin arkadaşım saolasın…
Ara
ciciKIS
Aşkim Seni Seviyorum çoooooook...
Ara
Sevda RenGi
İtiraf gerçekten çok hoş okuyunca duygularıma yenik düştüm az da olsa mutluluğunuz hep sizle olsun hayırlısı olur inşallah birbirinizi sevmeniz dileğiyle arkadaşlar yüreğim dolu sevgilye mutluluklar sizlere
Ara
ciciKIS
Sevda RenGi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İtiraf gerçekten çok hoş okuyunca duygularıma yenik düştüm az da olsa mutluluğunuz hep sizle olsun hayırlısı olur inşallah birbirinizi sevmeniz dileğiyle arkadaşlar yüreğim dolu sevgilye mutluluklar sizlere
teşekkürler arkadaşım saolasın...
mutluluklar seninlede olsun kardeşim...
inşallah sende seni çok sevicek biriyle mutlu olursun ömrün boyunca...Confusedmiley17:
yüreğine mutluluklar...
Ara
€BeRimSin
Sevda RenGi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İtiraf gerçekten çok hoş okuyunca duygularıma yenik düştüm az da olsa mutluluğunuz hep sizle olsun hayırlısı olur inşallah birbirinizi sevmeniz dileğiyle arkadaşlar yüreğim dolu sevgilye mutluluklar sizlere

GüzeL Dileklerin İçin Teşekkürler Oktay...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ::..ne Zaman Anlarsin Ola?..::SANA....! PaPaTYa_PReNSeS 8 530 04-13-2022, Saat: 06:53 AM
Son Yorum: wildfang
  Bitiyorum Sana ama... blue_belial 5 604 09-14-2007, Saat: 12:40 AM
Son Yorum: Rüya Güzeli
  Sana Söylemiştim Değilmi ? ALDıRMa 49 3,647 04-06-2007, Saat: 03:36 PM
Son Yorum: blue_belial
  sana bir mailim varrrr babaaa...çok etkilendimmm arkadaşlarrrr.... GCLRNFNS 1 467 03-25-2007, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: ezoo20
  Ben Sana A?ik Olmu?um Sultan mert 25 1,970 11-27-2006, Saat: 07:23 AM
Son Yorum: ZeNiTH

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:14 PM