:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çifte standart olmasın (kilitlenen konuya)
carpediem
konuyu uzatmak istemiyorum ve ayrıca tekrar benim hatam yok ve olmadı da demiyorum tekrar hepinizden özür diliyorum ayrıca seni de suçlamıyorum sadece konunun uzamasını istemiyorum....

saygılar...
CReATuRE
arkadaşlar konuların tekrar tatlıya baglanmasına bende çok sevindim....ortam belki biraz gerginmdi o yüzden böyle bir tartışma çıktı ve şimdi bu sorun yok artık...zaten önemli olanda bu şekilde tatlıya baglanmasıdır...bizler duygusuz ailesinin fertleri olarak bu şekilde ve yakışan şekilde davrandık ve gerekli kişilerde çok anlayışlı bir şekilde konuyu tatlı bir şekilde kapattı...umarım bi daha böyle yanlış anlaşılmalar sonucunda böyle bir tartışma ortamıyla karşılaşmayız....

unutmayın ki hepimiz bir aileyiz ve birbirimizi çok seviyorum...

SAYGILAR...
isyanbitmez
carpediem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:konuyu uzatmak istemiyorum ve ayrıca tekrar benim hatam yok ve olmadı da demiyorum tekrar hepinizden özür diliyorum ayrıca seni de suçlamıyorum sadece konunun uzamasını istemiyorum....

saygılar...

BEN HİÇ İSTEMİYORUM. SEN KENDİN SÖYLE BU İFADELER DE SUÇLAYICI BİR TARAF YOK MU?

"senin bu konuyu açman tekrar belki bilmeden yeni bir tartışmanın körükleyicisi olacaktır."

"senin burada tekrar konuyu açman ve tetiklemen olmadı isyanbitmez...."

TEK TEK AÇIKLAMAK İSTEMİYORUM...
BENCE VAR CARPEDİEM...

DEDİM BU SEFER KAPANDI YİNE OLMADI CariSmaBoY Smile

gökhan_72
yazılanları okudum yukarda ne demek oluyor kendını bılmez hakkını aramak kendını bılmezlıkmı nasıl konusuyon ya sen ısyan bıtmez adlı vatandas bırı sıze gelıp duydugu rahatsızlıgı anlatırsa bole mı karsılık vereceksınız he
Ara
gökhan_72
ama yınede uzatmak ıstemıyorum bıtsın artık kapansın artık bu konu ama gelen tepkıelrı ınsanalrın uzerıne saldırmakla oturup herseyı ızah ederek anlatın
Ara
isyanbitmez
Alıntı: bende bir zamanlar görevliydim kendini bilmez bir arkadaşın yaptıgı laflardan dolayı görevden uzaklaştım..

gökhan_72
yukarıdaki söz p£r!k!z! 'na ait. tarafıma söylenmiş bir söz.

Senin hakkını araman konusunda böyle bir söz söylemedim. Tüm yazılanları okumuşsun belki ama yanlış bir anlam yakalamışsın. Biraz daha dikkat etsen, duyduğun rahatsızlığı anlatman güzel ama kullandığın ifadeler için aynını söylemek kolay değil. karşılıklı bir sinir harbi içine girmişsiniz. bunları da doğal karşılıyorum. sadece bir uyarıydı benim yazdığım. her şeyi izah etmeye çalıştım.

isyanbitmez adlı vatandaştan.....
gökhan_72
kusura bakma neyse gercekten heseyı ızah ettınız bende cok ıyı anladım kafamdakı soruları cozumledım cok tesekkur ederım sıze ve burda kı butun modlara admınler saygıalr
Ara
ZeNiTH
Yazıların Hepsini Okudum Arkadaşlar Duygusuz.Com a da Böyle Bir Anlaşma Yakışır Zaten Alakam Yok Belki Ama Yorum Yazmak İstedim Hepinize Teşekkürler Umarım Sen Nerden Çıktın Demezsiniz Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  cifte sıtandart olmasın gökhan_72 22 1,856 04-09-2022, Saat: 11:16 AM
Son Yorum: wildfang
  fon müziği için çifte standart acemhe 19 2,474 10-03-2010, Saat: 01:02 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Tolga Bak Bu Konuya RomantiK_Genç 1 1,047 06-12-2008, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:25 AM