:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cifte sıtandart olmasın
gökhan_72
benım konuda sıkayetım var burda kız erkek ayrımı yaplmasın bı baynla bı erkegın tartısmasında ıkı tarafında sucluysa ıkı tarafada uyarı yollayın bırıne yolluyup bırıne yollamamazlık yapmayın bu çifte sıtandarttır ve ıstenmeyen bısydır saygılar
Ara
carpediem
BURADA KESİNLİKLE ÇİFTE STANDART UYGULANMAMAKTADIR gökhan 72
üyenin bayan yada erkek olması ile ilgili bir şey değil ama bugün gördüğüm davranışın açıkcası beni çok üzdü aramıza yeni katılan bir üyeye erkek veya bayan bu iç önemli değil sadece yapılan davranış biçimi yanlıştı ve uyarı yapıldı bu kim olurs olsun önemli değil sitemizin kurallarına aykırı hareket eden herkes cinsiyet ayrımı olmadan uyarılacaktır.. bilginize...
gökhan_72
ya tamam anladım ama ben orda ozgem le konusyordum onalda samımıyız bıraz sakalasıyorduk ben uyarı alacak bısey yapmadım gercekten yınede tesekkur ederım benı bılgılendırdıgınzı ıcın
Ara
gökhan_72
serhat sen karısma sana uyeykende uyuz oluyordum sımdıde mod oldun ya artık basımıza
Ara
gökhan_72
yuzune solememk ıstemezdım ama gercekler bunlar
Ara
carpediem
gökhan_72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:serhat sen karısma sana uyeykende uyuz oluyordum sımdıde mod oldun ya artık basımıza

hala sana yakışmayan tutum içerisindesin ve giderek çirkinleşiyorsun hiç hoş değil duygusal yaklaşıyorsun konuya...
carpediem
hem tanımadığın bir insan hakkında bu söylediklerin çok çirkin tanısan böyle
konuşmazdın neye uyuz oldun kıskançlık mı bu?
p£r!k!z!
merhabalar arkadaşlar..
bu sitede hiç de çifte standart uygulandıgını sanmıyorum.. sitede uygulasanda dair bunu yapanların birininde serhat olduugunu sanmıyorum...
arkadaşım bu sitede NE çifte Standart uygulanır nede ayrımcılık...
kankama karışma demişsin ama o karışmakla yükümlü farkındaysan görevli..
bende bir zamanlar görevliydim kendini bilmez bir arkadaşın yaptıgı laflardan dolayı görevden uzaklaştım..

mod olana laf diyemessiniz o burda huzuru korumakla görevli hele de süper mod sa...
,bir de dikkatini bir şeye çekmek isterim SITANDART böle yazılmıo STANDART olmalı...
Ara
p£r!k!z!
bir defa serhatı tanısan ona uyuz olmaktan çok seversin...
bence kıskançlıkdan dolayı bu tutum.. o sana ne yaptı ki ona sinir oluyorsun ???
Ara
carpediem
ve eklemek istiyorum serhat arkadaşımızdan bir özür dilemeni bekliyorum biliyorum ki yani umuyorum sen kötü düşünceli bir insan değilsin giderek gözümüzde küçülme rica ederim sana yakışmıyor lütfen...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  çifte standart olmasın (kilitlenen konuya) isyanbitmez 18 1,613 04-09-2022, Saat: 01:30 PM
Son Yorum: wildfang
  fon müziği için çifte standart acemhe 19 2,483 10-03-2010, Saat: 01:02 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:21 AM