:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben tekerlekli sandalyeye mahkum bir genci sevdim
PeriKIZI35
cici kız, canım benim, beni yalnız bırakmadığın için ben teşekkür ederim bitanem sana, ilgine sağol, Allah razı olsun senden ve tüm yüreği güzel arkadaşlarımdan dostlarımdan...
Ara
ciciKIS
canım ablam one demek senin derdin benim derdim hiçkimsenin üzülmesinden yana deilim ablam kendine çok çok ii bak hikayeni başından sonuna kadar dinlemek isterim birgün ablacım...
Ara
pusat41
sen harıkasın abla yaaa allah sabır versın gonulden tabrık edıorum senıı
Ara
ÐŽeşaren
ALLAH sana sabir versin güzeLim...Ayrica ehreyin hayirLisi oLsun diyorumWink
Ara
ZeNiTH
Off Bi Acayip Oldum Şimdi Yaaa ..
Seni Böyle Yürekten Sevdiğin İçin Trbk Ederim Ablam ..
İnş. Derdinin Dermanı En Kısa Zamanda Gelir ...
İnş. Sende Mutlu Olursun Ömür Boyu ...
Yüzünden Tebessüm Hiç Eksik Olmasın Abla ...
PrinceSs
Cnm annecim..
Sen bilki ALLAH bir kapıyı kapatır bir kapıyı açar...
Senin içinde bu olmuş...
Kendini toparlamalı mutlu olmalısın...
Seni çok seviorum...
ALLAH'a emanet ol...
blue
çok üsüldüm inan.gercekten yasadıkların hiç ama hiç kolay değil.allah sabır werin.umarım mutlulukları tadarsın..böylesine sewdiğin içinde seni kutluyorum..Smileherzmn gülümsemen dileğiyle..
Ara
£mr£
PeriKIZI35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben tekerlekli sandalyeye mahkum bir genci sevdim ve hala çok seviyorum, onunla tanıştığımızda onu çok içten ve masum bulmuştum, çünkü yürüyemiyordu, merhametli bir kadın olduğum için ona yardım elimi uzatmış ve ona sıcacık sevgimi vermiştim, bu dünyada yapayalnızdı, birtek annesi vardı lakin onu da kaybetti, bana senden başka kimsem kalmadı ne olur beni bırakma dedi, zaten bırakamazdım da ve üstelik konuşamayan bir dilsizdi, mesajlaşma yoluyla iletişim kurabiliyorduk ve birgün bana seni seviyorum dedi, o tür bir ilişki düşünemezdim çünkü bunun için çok geçerli nedenlerim vardı, ayrılmak istedim demez olaydım ki kalktı o haliyle intihar etti, dünyam başıma yıkılmıştı sanki, sinir krizleri geçirdim, başımı duvarlara yerlere vurdum, ölmesin diye saatlerce dua ettim, Allah'ım kurtar onu birdaha bırakmayacağım ömrümü ona adayacağım diye yalvarışlarda bulundum ve kurtuldu, ya ölseydi!!! bu ihtimali düşünemezdim bile, yaşadığım bu olay beni vizdanımla yüz yüze getirdi, Allah'ım kabus gibiydi!!! tek kelimeyle kabus gibiydi, iyileşti ve ilişkimiZ devam etti, zamanla kendini bana sevdirdi, ne olursa olsun onu üzmemeye çalışıyordum ve ona karşı olan hislerim gün geçtikçe yoğunlşıyordu, artık ondan başka kimseyi gözlerim göremez olmuştu, evlenmeye karar verdik, tam kavuşacakken birbirimizi yitirdik çünkü onu kaybetmiştim!!!

cok üzücü bir Durum. Ewlensenİz SEn ona Ayak Dİl olurdun Bırbırınızın Eksıklerını TAmamlardınız..AŞk böyle bişey işte.
Ara
€stapitipiti
cok üzücü bi olay...sen sevdin ama aılen istemediii...anne ,babalar böyle onlar için aşk pek önemlı olmuyo sandalyeye mahkum olmasaydı,dili olsaydı ,duysaydı o zamanda engell olacaklar mıydı ??..ama yınede herseyın hayırlısı...bak ne güsel demişsin benım yanımda bana destek olan bırı var dıyee inşallah senın için herseyın en iyisi olur canım benım ....ama hikayenı tam anlamıyla dınlemeyi cok isterimm....yüregınde sevgi hiç eksik olmasın ....
Ara
MissBela
Allah sabir versin ...
Insallah bundan sonraa cok mutlu olursun..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 09:20 PM