:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben tekerlekli sandalyeye mahkum bir genci sevdim
PeriKIZI35
ben tekerlekli sandalyeye mahkum bir genci sevdim ve hala çok seviyorum, onunla tanıştığımızda onu çok içten ve masum bulmuştum, çünkü yürüyemiyordu, merhametli bir kadın olduğum için ona yardım elimi uzatmış ve ona sıcacık sevgimi vermiştim, bu dünyada yapayalnızdı, birtek annesi vardı lakin onu da kaybetti, bana senden başka kimsem kalmadı ne olur beni bırakma dedi, zaten bırakamazdım da ve üstelik konuşamayan bir dilsizdi, mesajlaşma yoluyla iletişim kurabiliyorduk ve birgün bana seni seviyorum dedi, o tür bir ilişki düşünemezdim çünkü bunun için çok geçerli nedenlerim vardı, ayrılmak istedim demez olaydım ki kalktı o haliyle intihar etti, dünyam başıma yıkılmıştı sanki, sinir krizleri geçirdim, başımı duvarlara yerlere vurdum, ölmesin diye saatlerce dua ettim, Allah'ım kurtar onu birdaha bırakmayacağım ömrümü ona adayacağım diye yalvarışlarda bulundum ve kurtuldu, ya ölseydi!!! bu ihtimali düşünemezdim bile, yaşadığım bu olay beni vizdanımla yüz yüze getirdi, Allah'ım kabus gibiydi!!! tek kelimeyle kabus gibiydi, iyileşti ve ilişkimiZ devam etti, zamanla kendini bana sevdirdi, ne olursa olsun onu üzmemeye çalışıyordum ve ona karşı olan hislerim gün geçtikçe yoğunlşıyordu, artık ondan başka kimseyi gözlerim göremez olmuştu, evlenmeye karar verdik, tam kavuşacakken birbirimizi yitirdik çünkü onu kaybetmiştim!!!
Ara
blue_belial
yorum yok.

ınsallah bundan sonra mutlu olursun
PeriKIZI35
çok Teşekkür Ederim...
Ara
::CESMİNAZ::
canım Allah sabır versin gercekten zor bi durumm,,sevgi denen şey,mutlak bağlılık,adına ne diyolarsa işte,,, insanın gözünü kör ediyo sanırımm..sonuna ama onu kaybettim demişinn,,anlayamadım??öldümü yani?özel diilse ölüm sebebini merak ettim??sorumun yanıtını alırsam mutlu olurumm..
Ara
€BeRimSin
Sevmek Ölümüne Sevmek Ve İnsafsızca Yok Edilip Bir Çimen Gibi Tepelenmek İşte Böyledir Yaşamak....

Off Off Çok Kötü Oldum :'( :'(

ALLaH Yardımcın Olsun Arkadaşım....

DiLerim GeLecekteki HayaTında Hep MutLu GüLeR YüzLü Olursun...

Sevgiler...
PeriKIZI35
canlarım benim Allah hepinizden razı olsun, iyiki varsınız, hayır ölmedi, keşke ölseydi, o zaman Allah'ın taktiri der bende yaşar giderdim öyle veya böyle ama onu elimden aldılar, gerçekten bu hikayeyi baştan sona dinlemeniz lazım, bana müthiş acılar çektiriyor, şimdi özetleyeyim dicem ama bu bile mümkün değil, gerçekten uzun, ilginize çok teşekkür ederim canlarım, belki zamanla aramızda güzel bir dostluk oluşur ve hikayemi uzun uzun paylaşırım, ne dersiniz?...
sevgiyle kalın yüreği güzel arkadaşlarım...
Ara
derdo
Inann çook Kötü Oldumm
Alllah Sana Sabir Versinnn
Inan Neden Ayrildiğinizi çook Merak Ettim
Seninde De Dediğin Gibi Ilerde Paylaşmak Istersen Paylaşirsan Seviniriz.çook üzüldümm Yaaaa
Inşş. Bundan Sonra Mutlu Olursunn
Allah Sanaa Sabir Versinnn
Mutluu Kalll
PeriKIZI35
Allah razı olsun, dün gece bile sinir krizi geçirdim ağladım durdum, artık mutlu olmak bile önem taşımıyor benim için, neyse... şimdi kendimi tutamayıp ağlicam valla, valla şu kadarını yazabilirim ancak, ailem beni ondan kopardı, yaşayan bir ölü haline geldim, ama yılmadım sevgim için yaşıyorum, Allah'tan ümidimi kesmiyorum arkadaşlar, yinede temennim şu ki... Allah kimseyi, hatta düşmanımı bile bu şekilde imtihan etmesin, unutmayın ki ben intiharın eşiğinden dönmüş bir kadınım, o derece yani, Allah'tanki şuan yanımda beni çok seven ve bana büyük destek veren bir erkek var, beni ölümden kurtaran kişi, neyse... daha sonra ayrıntılı konuşuruz inşallah... acılar paylaşıldıkça azalırken sevgiler paylaşıldıkça çoğalır...
Ara
sheker chocuk
duygusuzlar unut dese unutulmas biliorumSad
bi insanın değerini hep kaybettikten sonra anlarızz...
ALLAH kolaylık wersin be abla Sad
benm sewdiim insan yaşıyo ama ben ölüyüm be ablaa...
o bıraktı gitti...
hata bendeydi ..
ama -sheker shey-'i bırakıp diittii Sad
Ara
ciciKIS
allah sabır versin ablacım...
çok güsel umudu yitirmeyip dewam etmek sevmeye...
allahım sabir versin gerçekten tebrik ediyorum seni...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 02:00 AM