:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gizemli Hikaye
PrinceSs
Confusedmiley34: G?ZEML? H?KAYEConfusedmiley34:
Bir g?n bir gen? k?z odas?nda uyurken birden ?st?ne bir yorgunluk d??er ve g?zlerinden kan renginde ya? akar.K?z inanamaz bu ya?ad?klar?nda.Odas?n?n duvarlar?na kadar her yer kan olmu?tur.Hemen yard?m i?in ???l?k atar ama kimse duymaz, bir daha atar bir daha atar ama sonu? ayn?d?r.G?zleri yava??a kapan?r o mavi g?zleri bir den k?p k?rm?z? bir renk al?r.

Sabah uyand???nda k?z?n boynunda ve belirli yerlerinde morluk izleri vard?r.Annesi odaya gelir k?z?n? kald?rmak i?in yorgan? a?ar ilk ?nce mmorluk izleri sonra g?zleri...Annesi dayanamaz ve oda ba?lar a?lamaya.Oda kan a?lar i?i d???...

Sonra karde?i gelir odaya onunda durumu ayn? olur.Sonra abisi ve babas?...
Polis olay? incelemeye al?r.Ve sonu? bir t?rl? belirlenemez......Anne,k?z,karde?i,abisi ve babas? art?k ya?am?yorlard?r...

Confusedmiley24: s?zCe BuNu KiM YaPtI??Confusedmiley24:
MasaL_perisi
Hayal gücü...SmileSmileSmile
Ara
NyxeM
Gözden Akan Yaşın KAN olmasıyla İlgili Psikolojik Bi Saplantı Olduğunu Farketmemek Elde Değil.Hikayede.
TşkLer.
Ara
PrinceSs
Hepİnİze TŞkler Walla Gece UydurdumSmile...
Masal_yuzLu
güzel gerçekten.
polislerde neyi bilirBig Grin
Ara
hulleci
ilk anlatt???n olay yani ?u b?l?m: "K?z inanamaz bu ya?ad?klar?nda.Odas?n?n duvarlar?na kadar her yer kan olmu?tur.Hemen yard?m i?in ???l?k atar ama kimse duymaz, bir daha atar bir daha atar ama sonu? ayn?d?r"

bu anlatt???n karabasand?r fakat g?zlerinin kan rengine d?n??mesi olay?n? anlamad?m ben b?le bi?i ya?asam deli olurdum heraldeBig Grin ?yy t?ylerim ?rperdi.. hikaye g?zeldi saol payla??m i?in..Smile
Ara
PrinceSs
sizce en g?sel benim hikayemi yoksa kimin hikayesi?
RAMSES
güzel konu ama hep gizemli olan köttü oluyorr hem gizemli olan hem de sonu kötü olmayan bir hikaye ben bulana kadar bekleyin gene çok güzelddi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  hikaye uyduralım.. esra_55 3 1,528 04-13-2022, Saat: 11:57 PM
Son Yorum: wildfang
  Hikaye uydurmaca (1 varmış 2 olmuş) €BeRimSin 33 4,436 01-02-2011, Saat: 06:43 PM
Son Yorum: MasumSerseri
  aqlayacaqım ya bu nasıl hikaye... !! sı@marı@k cansuu 47 3,334 06-01-2009, Saat: 12:07 AM
Son Yorum: Son Noktam
  hikaye.....dinleyerek uyuyun theropoda 6 926 07-12-2008, Saat: 07:09 PM
Son Yorum: nazarboncuqu
  Duygusu.comun yaptığı hikaye gnc_fb 2 1,013 07-03-2008, Saat: 03:04 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:53 AM