:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Gizemli Hikaye
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Confusedmiley34: G?ZEML? H?KAYEConfusedmiley34:
Bir g?n bir gen? k?z odas?nda uyurken birden ?st?ne bir yorgunluk d??er ve g?zlerinden kan renginde ya? akar.K?z inanamaz bu ya?ad?klar?nda.Odas?n?n duvarlar?na kadar her yer kan olmu?tur.Hemen yard?m i?in ???l?k atar ama kimse duymaz, bir daha atar bir daha atar ama sonu? ayn?d?r.G?zleri yava??a kapan?r o mavi g?zleri bir den k?p k?rm?z? bir renk al?r.

Sabah uyand???nda k?z?n boynunda ve belirli yerlerinde morluk izleri vard?r.Annesi odaya gelir k?z?n? kald?rmak i?in yorgan? a?ar ilk ?nce mmorluk izleri sonra g?zleri...Annesi dayanamaz ve oda ba?lar a?lamaya.Oda kan a?lar i?i d???...

Sonra karde?i gelir odaya onunda durumu ayn? olur.Sonra abisi ve babas?...
Polis olay? incelemeye al?r.Ve sonu? bir t?rl? belirlenemez......Anne,k?z,karde?i,abisi ve babas? art?k ya?am?yorlard?r...

Confusedmiley24: s?zCe BuNu KiM YaPtI??Confusedmiley24:
Hayal gücü...SmileSmileSmile
Gözden Akan Yaşın KAN olmasıyla İlgili Psikolojik Bi Saplantı Olduğunu Farketmemek Elde Değil.Hikayede.
TşkLer.
Hepİnİze TŞkler Walla Gece UydurdumSmile...
güzel gerçekten.
polislerde neyi bilirBig Grin
ilk anlatt???n olay yani ?u b?l?m: "K?z inanamaz bu ya?ad?klar?nda.Odas?n?n duvarlar?na kadar her yer kan olmu?tur.Hemen yard?m i?in ???l?k atar ama kimse duymaz, bir daha atar bir daha atar ama sonu? ayn?d?r"

bu anlatt???n karabasand?r fakat g?zlerinin kan rengine d?n??mesi olay?n? anlamad?m ben b?le bi?i ya?asam deli olurdum heraldeBig Grin ?yy t?ylerim ?rperdi.. hikaye g?zeldi saol payla??m i?in..Smile
sizce en g?sel benim hikayemi yoksa kimin hikayesi?
güzel konu ama hep gizemli olan köttü oluyorr hem gizemli olan hem de sonu kötü olmayan bir hikaye ben bulana kadar bekleyin gene çok güzelddi