:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kızların gıcık olduğunuz huyları neler beyler...
verruckt
valla bu forum sitesindee bi hikaye okudum ondan sora deiştim ben bilmem anlatabildimmi Big Grin yane artık erkekten beklemiom herşeyi ona karşı hisseddiklerimi gidip kendim ona sölüom en iiside bu stn düşünsenize kız sölemio erkekten beklio erkek sölemio kızdan beklio sora ikisde söleyemeden gidiolar stn Big GrinBig Grin
Ara
alone_male19
bazıları kendilerinin dunyayı yonettiğini sanıyo ve burunları cok havalarda aslın da onları bu hale biz getiriyoruz üzerlerine cok dusuyoruz
Ara
CReATuRE
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla bu forum sitesindee bi hikaye okudum ondan sora deiştim ben bilmem anlatabildimmi Big Grin yane artık erkekten beklemiom herşeyi ona karşı hisseddiklerimi gidip kendim ona sölüom en iiside bu stn düşünsenize kız sölemio erkekten beklio erkek sölemio kızdan beklio sora ikisde söleyemeden gidiolar stn Big GrinBig Grin

hayat denen yaşam kısa ve bizde bu yaşamda eğer böle şeyler yaparsak yarın çok olabilir...yani kız yada erkek kim bişey hissediyosa gidip sölemeli bence...benim fikrim bu...yok gururum kırılır red cevabı alınca yom şöyle olur yok böyle olur yok o gelsin bana teklif etsin bunları geçelim artık ya Allah aşkına saçma sapan çocukça düşünceler bunlar...
ezoo20
alone_male19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bazıları kendilerinin dunyayı yonettiğini sanıyo ve burunları cok havalarda aslın da onları bu hale biz getiriyoruz üzerlerine cok dusuyoruz
YA GERÇEKTEN ÖZÜR DİLERİMDE :$
SENİN KIZLARLA NASIL BİR SORUN VAR ..DİKKAT EDİYORUM HEP KIZLARI KÖTÜLÜÄžEN ,ADLARINI DUYUNCA FAKLILAŞAN BİRİSİN...SEBEBİNİ SÖYLEM E TABİ AMA...UNUTMAMAK GEREKİRKİ KADINLARI SİZ ERKEKLER ..SİZ ERKEKLERİDE BİZ KADINLAR TAŞIYORUZ ..BU ARTIK DEÄžİŞMEZ BİR KANUN NİTELİÄžİNDE..BİLGİNE ARKADAŞIM...BİR GAFIM OLMUŞSA AFINA SIÄžINIYORUMSad
Ara
€stapitipiti
hemcinslerimi ne kadar savunsamda bazen gercekten kızlar olarak cok cekılmez olabılıyoruz.. kızların kendını begenmiş havalarına girmelerine sınır oluyorummm meselaaa....mesela ben havalımıyım hıh Big Grin hiçde değill....erkekler allah kolaylık versın vallahi sizlereee işiniz zorr Big Grin Big Grin
Ara
blue_belial
Bi kaç şey var ama en önemlisi = Kibir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evlenece?iniz Bayan'da neler arars?n?z? ozgur_yasarim 2 616 04-05-2022, Saat: 11:57 PM
Son Yorum: wildfang
  Beyler Müjde ..... Firari Fırtına 31 1,969 04-04-2022, Saat: 02:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir Erkek Ayrılık Sonrası Neler Yaşar? acemhe 11 1,168 11-26-2009, Saat: 05:51 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  tavlanan k?zlar erkeklere neler yapar Rüya Güzeli 1 850 10-11-2008, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: nry8
  BeYLeR BuYRuN DeLiKaNLıLıK TesTi Böcük 1 663 09-18-2007, Saat: 01:19 PM
Son Yorum: AfrâsyâB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 06:11 AM