:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kızların gıcık olduğunuz huyları neler beyler...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
ARKADşLAR KIZLARIN BöLüMüNDE GöRDüM TAM TERSiNi YAPMIŞLAR ERKEKLER HAKKINDA ACAYİP ACAYİP ŞEYLER YAZMIŞLAR...HADİ SİZDE ACAYİPLEŞİN VE KIZLARDA EN GICIK OLDUÄžUNUZ ŞEYLERİ YAZMAYA BAŞLAYIN.BEN BAŞLIYORUM..

Kendilerini ulaşılamaz sanmaları...
Cevabın hakkaten mükemmel olmuş senin Smile kendilerini ulaşılamaz sanmaları ehuheuhhe Smile
O zaman ben de kendi fikrimi sölim barime ;

Kendilerini düşündükleri kadar karşısındaki insanıda düşünseler eminim bir çok şey olumlu olabilir Wink
ya bide hep merak ettiğim fakat cevaplayamadığım bir soru var neden her zaman erkekler kızlara teklif etmek zorunda....
valla onu bende merak ediyorum hakkaten bilen biri cevap verirse çok iyi olur SmileSmileSmileSmileSmile
kızlar hep birşeyleri bizden bekliyorlar bundan sıkılıyorummmmmmmmmmmmm
evet kardeş haklısın valla kızlar her zaman ilk adımları erkeklerden beklerler...kızlarrrrrrrrr size sesleniyorum eğer sende karşındakine birşey hissediyosan git onunla adam gibi konuş....dimi ama Big Grin
Aziz sen beni biliyosun Big Grin teklif olayından nefret ederim ve çok saçma birşey... Karşılıklı birşeyler varsa, birliktelik olur, duygular son safasına kadar yaşanır ve yaşatılır... Karşılıksız bişi oldugu zaman zaten sevgi anlamını yitiriyor... Bu devirde de bu görünmüyor mu ? Wink
bencede kardeşim teklif çok saçma bişey...lafa bak hele ''benimle çıkarmısın ? '' bu ne şimdi adam sanki asansörden çıkıyor da kızada benimle çıkarmısın berabere der gibi...

bencede çıkmak lafı saçma geliyor..eger karşılıklı bişeyler varsa iki medeni insan gibi konuşulup öyle başlanır bişeyler yaşanmaya
Aslında ben evliliğede karşıyımda neyse Big Grin fazla konuşmayım dayak yiycem kızlardan yoksa Wink

Hadi eyvallah görüşürüz Big Grin
kızların en kıcık huyu bence sudur arkadaslar cıkıyon mesela bı kızla bellı bı sure gecıyo ayrılak bellı bı anlamı kalmadı artık yanı bazılarının cok deger gosterdıgı seylerı cok kucuk gorup umursamamazlıktan gelmelerı
Sayfalar: 1 2 3