:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gece Olunca Ba?lar Benim Cehennemim
eRCi
Gece olunca ba?lar benim cehennemim. G?n gider ve sensizli?im gelir. Uyku uzak bir adad?r ve ben hi? y?zme bilmem. Beynimin hat?rlama ?zelli?i sabaha kadar ?al???r. Sana dair an?lar?m? geceye yayar?m. Y?z ekleyemedi?im bir ses dola??r beynimde. Sabaha do?ru anlar?m senin sesindir o. G?zleri a??k g?r?len bir r?yas?nd?r. T?m gece bir hayal bulutu gibi dola??rs?n odamda. Ya?mur olup ya?mazs?n sabaha kadar.

Gecenin her dakikas?n? bilirim ben. G?ky?z?n?n her saati, her rengi ezberimdedir.

Mevsimler de?i?ir, gecelerim de?i?mez benim. Sen akl?mda olduk?a uyku hep uzak bir adad?r, sensizlikle birlikte gelir cehennemim. Saat kavram? yoktur sensiz gecelerde. ?nemli olan sana ka? oldu?u ve seni ka? ge?ti?idir. “Bir hastan?n sabah? beklemesi gibi beklerim” sabah?.

?nce g?zlerim hisseder sensizli?i...
D?nyan?n en g?zel g?r?nt?s?n?n g?r?? a??s? i?inde olmad???n? anlad??? an, sensizli?in h?zn? ??ker g?z kapaklar?ma.
G?z kapaklar?m h?z?nle a??rla??r, yava? yava? k?s?l?r ama kapanmaz, kapanamaz. Sonra ellerim anlar, ellerimin so?uklu?unu odan?n s?cakl??? ?s?tmaya ba?lay?nca sensizli?im tescillenmi? olur. Kalbim ise en a??r ve en yo?un ya?ayand?r sensizli?i...

Bir bulutun ya?mur damlalar?n? biriktirmesi gibi biriktiririm seni i?imde. Kalbin, kalbim olur sabaha do?ru. Uyudu?unu, uyand???n? hissederim. Kalbin olurum ama kalbinin duvarlar? kal?nd?r k?ramam, kalbinin duvarlar? y?ksektir a?amam. Bi?are kal?r?m sabah?n sessiz so?uklu?unda.

“Siyah, hi?bir yerde senin g?zlerindeki kadar su?suz, senin g?zlerindeki kadar ayd?nl?k ve g?zlerindeki kadar temiz olmad?” kelimeler gelir a?z?m?n ucuna, kalemimi bulur, g?zl???m? takar defterimi arar?m. Kelimeler uyutmaz, sabah yakla??r...

“Hadi gel, yorgan?m ol, yast???m ol, uykum ol gel, sensiz sabah olmuyor anla bunu ve gel...” son kelimelerimdir deftere d??t???m, gece biter g?n ba?lar sana yakla?t?kta cehennemim gider, cennetim gelir benim...
eRCi
Gece olunca,
Bir ölü gelir odana,
Sana bakar uzaktan,
Elini uzatıpta,
Dokunur usulca yüzüne,
Bakar saatlerce doyamaz sana,
Baş ucuna oturur da,
Yaşanmış o günleri,
Hatırlar gözleri dolarak,
Kulağına yaklaşıp ta,
Bizim dediğiniz,
O şarkıları fısıldar,
Duyarmısın hissedermisin,
Anlarmısın sen.
Stinq
harikaydı ellerine yüregine saglık arkdasım tesekkurler
Ara
eRCi
Ben teşekkür ederim arkadaşım okuyan gözlerine sağlık...
ROSE
geceler K? S?tem Ed?les? En Der?n Karanliklar ...

sess?zl?k K? Tam Der?n?nde Sen? Yakalar ?yle Sarark? Benl???n?...
sarar B?t?n Benl???n? Onsuzluk Arar Arar Bulamayiz..

te?ekk?r Eder?m Erc? G?zel Yazin ???n Y?re??ne Sa?lik..

s?ylemek ?sted?kler?m Aslinda Daha Da ?ok Ama Bu Kadar Yazdim Kabul Edersen Smile
Ara
eRCi
ellerine yüreğine sağlık rose ne demek etmemmi sağol eksik olma....
CReATuRE
çok güzel olmuş ercii arkadaşım..yüreğine sağlık
eRCi
ben teşekkür ederim saol...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kırık bir aşkın gece notları... levell 6 520 04-14-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu Gece Siyah Daha Bir Başka.... DarkLady 4 337 04-13-2022, Saat: 01:19 AM
  Gece ve sevgili yalnızlığım... €BeRimSin 10 475 04-12-2022, Saat: 11:50 AM