:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elveda mı demeliydim, merhaba mı ???
murat1544
Elveda mı demeliydim, merhaba mı ???
Daha en başından beri kendime sorduğum, seni kaybetmek korkusuyla bir türlü cevaplama cesaretini kendimde bulamadığım bir soru idi bu ..
Ama tüm yaşananlara ve yüreğimdekilere rağmen, gerçekleştirmem gereken bir karar olduğuna inandığım için bunları sana yazmak istedim ...
Kimbilir, belki de bir sevgiliye veda ederken, bir dosta merhaba diyecektim ...
Kimbilir ?...
Zor biliyorum, bu duygular bende bu kadar yoğunken çok zor.. ama bu zoru da başaracağıma inanıyorum ... Mutluluktun tadına doyamadığım, aşk'tan da öte bir şeydin adını koyamadığım....
Uzağımdasın yine.. başından beri sadece bende vardın. ve şimdi, ben de yarım kaldın.. vakitsiz başlamıştık birbirimize.. ikimizde başka limanlara demirliydik oysa.. senin de kaderinde hep yollar oldu belki.. sen de hep yıllarca aradın benim gibi...
Bu yüzden, herkesten daha iyi anlıyordum yüzündeki burukluğu.. düşlediğimiz gibi özleyemedik birbirimizi.. ve sana söyleyemediğim o kadar çok sözüm kaldı ki.. devamlı yutkundum.. hayır dedim şimdi olmaz .. erteledim sürekli... duygusal yaklaşımıma sitem ederdin her zaman.. oysa duygularım ne kadar yoğundu bilemedin..
Olur olmaz bahanelerle geçiştirirdik aramızdaki soruları.. duygularına apansız yakalansan ustaca kaçardın, belli etmezdin... birbirimizi hep anladık, ama iki kişi aynı anda anlaşamadık... korkmuş muyduk yoksa yeni acılar türetmekten? biz de haklıydık aslında ...
Bu hayatta biriktirdiğimiz hayal kırıklıkları çok fazla geliyordu ve buralardan gitmemiz gerekiyordu ... ama, vedalaşmadan ...
Evet, öyle yapmalıydık.. ne bir hoşçakal demeliydik, ne de el sallamalıydık ardımızdan..
Aslında ikimiz de biliyorduk, günü geldiğinde düşlerimizin yarım kalacağını.. ve bu düşü, asla tamamlayamayacağımızı...
Ne dersin, o gün yaklaştı mı? yoksa, yoksa zaman var mı daha? sen nasılsın bilmiyorum? ama ben, uzun zamandır kendimi dinlemedeydim..
Yoruldum artık !... oysa bizim sloganımız yormamak, yorulmamaktı..
Olmayacak bir şeyi aramaktı bizimkisi ... aramak, sonunda bulamayacağımızı bile bile aramak...
Zaman çok hızlı geçiyor. insanlar, insanlığa yakışmayacak kadar kötü değişiyor.. ve bu kötü değişim insanları çok kolay harcayabiliyor..
Bu hayatın anlamsız kuralları sevdaları fena vuruyor.. programlanmış bir hayatta ne istediğin gibi seviyor, ne de umduğun gibi seviliyorsun ... tövbe edip sevmesen, anlamıyorsun yaşadığını.. çok sevsen, bu kez de aldığın nefese zehir katılıyor.. bu asiliğimin, senin tabirinle bu deliliğimin yanında bir o kadar da umutluyum aslında.. çünkü; bakınca o insanların suratlarına, pek de kirlenmediğimizi görüyorum..
Ben, sevdiğim için yanındaydım senin, sadece sevdiğim... ve bir veda kararı aldıysam eğer, buda sevdiğim için.. bu sevginin kirletilmemesi için .. bizim adımıza doğru olduğuna inandığım için.. ne güzel diyorum, bu kirli oyunlarda onlar gibi olmamak..
Ne güzel, öyle değil mi? karşılığı olmasa da, sevdaları ´´bembeyaz´´ yaşamak ....
Elveda, karşılığını bulamadığım sevdam ...
Elveda....
Merhaba, karşılığını umut ettiğim dostum ....
Merhaba ...
Kimbilir, belki en iyi dostluklar, sallanan bir koltukta beraber sallandığımız, tek bir kelime dahi etmediğimiz, ve giderken, bunun hayatımızdaki en iyi sohbet olduğunu düşündüğümüz kişilerde saklıdır...
Kimbilir ?.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mavi Merhaba ... ZeNiTH 12 682 04-14-2022, Saat: 09:00 AM
Son Yorum: wildfang
  Elveda Artık Bende Yokum [!] DarkLady 5 584 04-14-2022, Saat: 03:02 AM
  VedaLarım değiL...ELveda!!! €BeRimSin 8 420 04-13-2022, Saat: 06:16 AM
  Elveda!!!! ÇiLeK 7 363 04-09-2022, Saat: 06:29 AM