:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mavi Merhaba ...
ZeNiTH
Mavi merhaba;

Geldin ya; geldim buldum seni.Yüreğimi gördüm...Sustum/n..,Geceyi gündüze,gündüzü geceye katıp geldin.Duman duman özlemim hasretim tüter.O denli sevinç içindeyim ki.seninle yürek yüreğe geldikçe var oluyorum.Bana tarifsiz mutluluklar veriyorsun...
Kendimi okuyunca ekranın karşısından seni alıyorum.Yumuşacıkk ellerinden tutuyorum.Bu kentin sokaklarında kaybolmayı yeğliyorum.Şimdi yagmur yagıyor bu kente,bu kentin kaldırımları ıslak.yanımdan hızla geçen arabalar üstümüzü ıslatıyor.Buna çocuklar gibi seviniyoruz.
Çocuklugum geliyor aklıma; Kağıttan gemiler yapıp,yagmur sularının akıntılarına bıraktıgımın iz düşümleri.Sahi cansuyum; her geminin ugrayıpda demir atacagı son bir limanı vardır dimi? Nice yagmurlar yagdı ben ıslandım.Tufanlara boralara ugradım.Hep sıgınacak bir limanımın olsun istemiştim.İşte geliyorsun ya...Yüreğin sıgınagım,limanım oluyor..Ben ıslanıyorum..Mutluyum..,
Topraga düşen tohuma yagmur yagıyor.yagmur yagıyor bu kente.Bu kent akşama bürünmüş,akşamın kör karanlıgına bulaşan yüreklerde,yüreğimi aydınlatan sen.Soguk titretirken insanı,içimi ısıtan sen..,Zaman eriyip giderken avuçlarımda kazandıgım sen..,
Canözüm; neşe ve mutluluk nedenli güzelleştiriyor insanları.Yürek sevgiyle dolup taşarken çevrede ki her şeyin neşeyle dolup taştıgını,gülüp konuştugunu görmeyi diliyor...,
Bu kentte yagmur var şimdi ıslanıyorum,ıslanmayı seviyorum bu kentte.Bir damlanın okyanusla buluşması gibi,bir damlanın topraga düşen tohumu bulması gibi..,yagmur yagıyor kente.seninleyim ıslanıyorum.
Aynı frekansta buluşmanın huzuru seninle,yüreklerimizin birbirleriyle rendevulaşması,çagırması birbirini.yaşamış oldugumu acılardan oluşan korkular ürkürtmüyordu bizi ve kırkıncı odanın anahtarı birbirimizin yüreğindeydi.Birlikte aldıgımız her nefes,yaşadıgımıza bir kez daha şükrettiyordu..,
Bunları yaşarken birbirimizi yeniden hayata döndürdüğümüzün farkında degildik.Geçmişte yaşadıklarımızı hatırlatan ne varsa söküp atıyorduk içimizden.Rikarlıgından yakındıgımız bu kentin maskeli yüzlerine aldırmıyorduk.Şimdi bu kente yagmur yagıyor.Beraber ıslanıyoruz.Yagmur bu kenti yıkıyor..,
Bir türkü düşer dilime.bir aşk iner yüreğime.elimi tutar elin.Bir sen gelirsin..,Bir sen gelirsin..,Bin sevinirim..,Gel...Gell..Gelll..,Yagmur var bu kente.ben ıslanıyorum..yeşert beni.kalbimin sana ihtiyacı var..,Seni seviyorumm..
Gerüşmek üzere..Annene babana ve çevrene iyi bak...gülümsemeyide unutma..,Gözlerine,ellerine ve en çokda yüreğime iyi bak..Mavide kal sevgilerimle..
SENİ SEVİYORUMM
MasaL_perisi
Teşekürler Emrehan..Smile
Güzel yüreğine mutlulklar arkadaşım...Smile
Ara
verruckt
eft arkadasım gsl yüreine salık ..
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Cnm Arkadasim Dokturmu7ssun Yine Cok Guzeldi ..........
Ara
volki
teşekkürlar paylaşım yaptın için ellerine saglık......*.*.*.*.**.*..**..**.*.****..*.*.*.**..*.
Ara
ZeNiTH
Tesekkürler Saolasınız..
€BeRimSin
YüReğine SağLık EmreHan...
DarkLady
Çok güzeldi teşekkür ederim arkadaşım...
Ara
happy yeliz
çok hoş emrehan yüreğine sağlıkkk SmileSmile
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
--->mavii<---çok şey ifade ediyo yaa Smile
paylaşımın çok güzELLgerçekten
teşekkürler
yüreğine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum