:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daha ad?n? biLe biLmediqim adam...
in_love_girl
amaratsevgilinq1go5.jpg

Hani,hani derler ya sevda inince g?zlerine k?r olursun k?smen ger?eklere..

K?rm? olmu?tu g?zlerim g?zlerine de?ince.Y?llard?r ke?fedilmeyen co?rafyalar?ma ayakm? basm??t?n.Yoksa b?y?m??m?yd?m ben ne ?
B?y?tt???m a?a?lar?n sa?lar?n? darmada??n eden adam... Sisli g?ky?z?mde mavili?e cahilli?imi mi f?rsat bildinde indin sinsice en ?cra k??elerime...
Yok benim felsefemde y?re?im y?re?in.Bir benim y?re?im var gerisi yalan.. Annem derdi ben sal?ncaklarda sallan?rken.
-Fazla y?kselme bak ku?lar kapar ka?ar y?re?ini...
?okmu y?kselmi?tim ben bir kez olsun ?ocuklu?umu ya?arken.Hadi kapt? ka?t? diyelim.Sonra hi?mi geri getirmez diyememi?timki ben anneme nerden bileyim.Aman anne ne sa?mal?yorsun hadi para ver bakkala gidicem ben derdindeydim o zamanlar.Daha ufac?k ellerim ?r?l? sa?lar?m.. Bi ?ikolata belki bir ka? ?ekerdi derdim.B?y?d?m sonra a?k me?k hep dert oldu ba??ma.Ama g??l?yd?m ben olmayacakt? hayat?mda duygular?n yeri.. Ger?ekten g??l?m?yd?m ben ?
Dilim kelimelere isyan sa?arken ben yo?rulmu?tu dudaklar?m c?mlelerle.Sitem kusmakta ?imdi t?m hecelerim...
Ne yazsamda silinip gitmese,ne s?ylesemde unutulmasa derken k??lar dayand? kap?ma.Ald? ka?t? emanet bu sana yaradandan sahibine g?t?r?yoruz dediler.Sonra isyan bayraklar?n? diktim gecelerce sensiz bu bombo? ?ehire.. Daha ad?n? bile bilmedi?im adam.Neden onun olsunki y?llard?r sahip ??kt???m y?re?im.. A?lamay? ?oktan terketmi? g?zlerim neden d???rs?nki alacakaranl??a bir sevin?.. ?okmu biriktirdim yoksa ben ?mitleri i?imde.. Ba?tanm? yanl?? yapt?m a?k damar?m? daha k???k ya?ta kesmekle. G?vende san?yordum kendimi sen gelmeden ?nce.A?ka adanmayanlardan biri diyordum kendime...
Peki ya mart?lar ?
Bunun i?inmiydi kad?k?y vapurunda duydu?um ???l?klar?..
Panzehirlerin i?indemi gizliydin yoksa...
Nerden ba?layabilirdim a?ka bilmiyorum.. G?zlerinden,ellerinden belkide susu?lar?ndan.. Hayat felsefemi bile parampar?a eden adam.Hert?rl? girdim seninle bu deli a?ka.Bir g?ndeki tik-tak saatlerinin yoksunlu?u g?l?p ge?irdi bizi kendine.Daha ad?n? bile bilmedi?im adam..
Sanki yeniden ba?lad?m yar?m kalm?? ?ocuklu?uma seninle. Sonra tela?m?d?r endi?emidir nedir bilmem.??imi doldurdu bilmedi?im t?m duygular..Korkmazd?m asl?nda mart? olmasayd? ku?lar..
Bir yaz ya?muru. ?? be? saatlik bi g?l?mseme...
Sonra bahar yelleri gibi gelip ge?tin ?ylece...

..aylin..
Ara
Firari Fırtına
Aylin ciğim ...

Bu tam benlik olmuş ... Teşekkür ederim ....

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir kez daha gitti elim telefona eRCi 18 1,504 04-15-2022, Saat: 12:58 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir kez daha cantanesi.... YARGIÇ 18 911 04-06-2022, Saat: 08:07 AM
  ....K?c?k kaLp carp?nt?m/B?y?k adam'a... in_love_girl 10 1,028 04-03-2022, Saat: 02:43 PM
  Daha iyilerine ulaşabilmek umuduyla tekrar yazıyorum. asi_ve_mai 10 1,289 11-13-2015, Saat: 11:59 AM
Son Yorum: acemhe
  Bir daha dünyaya gelmek... Xesar 7 637 12-19-2013, Saat: 11:00 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:10 PM