:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B?r Kadin Nasil Mutlu Ed?l?r?
Lacrimosa
Mutlu bir kadın olan ben sevgilimin beni nasıl mutlu ettiğini anlatayım çok basit ..
sevgilim bu ilişkiden mutlu olduğunu gösterdiğinde,birlikte olduğumuz için mutlu olduğunu söylediğinde bu bana yetiyor.
Hediyeler ,güzel sözler,romantizm bunlar ilişkiyi süsleyen şeyler ama kadını asıl mutlu eden karşısındaki erkeği mutlu görmek..Kadın erkeğim mutlu demek beni seviyor diyor... söyleyin insanı sevilmek kadar mutlu edebilecek bir hediye,bir söz yada başka birşey olur mu?
Sevgilim bana birlikte vakit geçirdiğimizde yanımda olduğu için mutlu olduğunu bazen sözle bazen bakışla gösterdiğinde ben dünyanınn ennnnn mutlu kadını oluyorum...zaten sevgilim mutlu olmayınca yanımda benim için ne yaparsa yapsın bu ilişkiden mutlu olamamki..
bir kadının yanında olmaktan mutlu olduğunuzu gösterirseniz o kadın mutlu olur,kendini değerli hisseder yada değer verdiğinizi hisseder..mutlu olmak için bundan fazlasını bekleyen kadının ben erkek olsam sevgisinden şüphe ederim.mutlulukta sevgi gibi seni seveni seversin,seninle mutlu olanda seni mutlu eder.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mutlu anlar Bay-Bayan:) Karatas 1 574 04-13-2022, Saat: 06:28 AM
Son Yorum: wildfang
  B?r Kadin Ve Erkek Nasil Mutlu Ed?l?r? Karatas 2 697 04-12-2022, Saat: 08:19 PM
  Beyniniz kadın mı, erkek mi? TEST Stinq 3 422 04-08-2022, Saat: 07:48 PM
  Bir Kadın sıla 13 1,537 03-08-2012, Saat: 06:23 PM
Son Yorum: history
  Türk erkeği nasıl bir kadın istiyor? sıla 2 774 01-26-2012, Saat: 12:54 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:18 PM