:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inqiLizce mektup nasıl yazıLır bakın da qörünn !
scarface
HELLO!CAN FR?END?M.MY ABUZITTIN..

HOW ARE YOU FR?END?M.?OLUK ?H?LDREN HOW.BEST'T?R ?N?ALLAH.

MY'A QUEST?ON SORARSAN BEST'?M ALLAH'A ??K?R.WORLD ??TE YUVARLANIP GO?NG'?M.

MY MOTHER WHAT YAPING.KEYF? BEAT?UFUL'DUR ?N?ALLAH.EPEYD?R MY MOTHER'LE NO SPEAK?NG.E?ER MY MOTHER'? SEE ?OK SELAM SONG.

LA FR?END?M MY FATHER WHAT YAPING.G?NE COFFEEHANEYEGO?NG M??HE FR?ENDSLER?YLE COFFEEHANEDE OKEY AND BATAK PLAY?NG M??HE'YE SONG SAKIN YEN?LMES?N.

MY BRODHER'?N CHILDREN? OLMU?.BOY MU G?RL M? OLDU?UNU NO B?LMEK?NG.CH?LDREN?N BOY MU G?RL M? OLDU?UNU MY'A SONG.

MY SCHOOL DA BAYA BEAT?UFUL GO?NG ??TE.SCHOOL'UN BA?INDAN BER? ENGL?SH LESSON SEE?NG.ENGL?SH'I S?KT?M.?'M SPEAK ENGL?SH ?AKIR ?AKIR.YOUR'A S?Z VERD???M G?B?.

MA?L'?ME SON VER?RKEN YOUR'UN G?ZLER?NDEN K?SS.YOUR'U ?OK ?ZLED?M.HELE B? SW?M OLSUN MY COME?NG ?N?ALLAH. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

--MEAL?--

merhaba can dostum.ben ?uayip.

nas?ls?n arkada??m.?oluk ?ocuk nas?l.iyidir in?allah.bana sorarsan iyiyim allah'a ??k?r.d?nya i?te yuvarlan?p gidiyorum.

anam ne yap?yor?keyfi g?zeldir in?allah.epeydir anamla konu?am?yorum.e?er anam? g?r?rsen?ok selam s?yle.

la arkada??m babam ne yap?yor?gine kahveye gidiyor mu?arkada?lar?yla okey ve batak oynuyor mu?ona s?yle sak?n yenilmesin.

abimin ?ocu?u olmu?.erkek mi k?z m? oldu?unu bilmiyorum.?ocu?un erkek mi k?z mi oldu?unu bana s?yle.

ingilizce dersi g?r?yorum.ingilizceyi s?kt?m.?ak?r ?ak?r ingilizce konu?uyorum.size s?z verdi?im gibi.

mektubuma son verirken sizin g?zlerinizden ?p?yorum.sizi ?ok ?zledim.hele bi yaz gelsin geliyorum in?allahbiggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ara
ozlem_66
hehehheSmile) superrr
Ara
ceremi
bu adam ingilizce profu olmus yaw
Smile heheheheh
Ara
DiLeMmA
Abuzittin'in ?uayip'in ingilizcesi oldu?unu bilmiyordum hani Big Grin Big Grin
?ok ingiliz g?rd?m seni Mr.Abuzittin ?uayip Big Grin

Ger?ekten g?zelmi? ellerine sa?l?k scarface, te?ekk?rler..
Ara
AG!R A?La
Sahane, Harika gercektenBig GrinBig Grin koptum

Paylasimin icin tesekkürler
Ara
scarface
saolun Big GrinBig GrinBig Grin

554pi.gif

amonraqd3.jpg
Ara
eti puf delisi:)
çokk güselmis yaa kptumBig Grin
Ara
derdo
Çook GÜsel OlmuŞŞŞ

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DogRu SöYLe Sen Bu DunYayA Nasıl GEldın!:) experiance 42 1,967 04-10-2022, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: wildfang
  hahahahaa super bunlar bakın mutlaka blue_belial 14 1,347 03-31-2022, Saat: 02:58 PM
Son Yorum: wildfang
  118 33 - Siz Yapamasanızda Bakın İçiniz Rahatlasın YasSmin 9 708 05-31-2011, Saat: 03:41 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Lunaparkta Trene Binenin Başına Bakın Neler Geliyor MaSaL 8 906 04-26-2010, Saat: 11:07 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Hacker Nasıl Biridir Okuyun Öğrenin MaSaL 0 587 03-27-2010, Saat: 12:05 AM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:21 PM