:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: inqiLizce mektup nasıl yazıLır bakın da qörünn !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
HELLO!CAN FR?END?M.MY ABUZITTIN..

HOW ARE YOU FR?END?M.?OLUK ?H?LDREN HOW.BEST'T?R ?N?ALLAH.

MY'A QUEST?ON SORARSAN BEST'?M ALLAH'A ??K?R.WORLD ??TE YUVARLANIP GO?NG'?M.

MY MOTHER WHAT YAPING.KEYF? BEAT?UFUL'DUR ?N?ALLAH.EPEYD?R MY MOTHER'LE NO SPEAK?NG.E?ER MY MOTHER'? SEE ?OK SELAM SONG.

LA FR?END?M MY FATHER WHAT YAPING.G?NE COFFEEHANEYEGO?NG M??HE FR?ENDSLER?YLE COFFEEHANEDE OKEY AND BATAK PLAY?NG M??HE'YE SONG SAKIN YEN?LMES?N.

MY BRODHER'?N CHILDREN? OLMU?.BOY MU G?RL M? OLDU?UNU NO B?LMEK?NG.CH?LDREN?N BOY MU G?RL M? OLDU?UNU MY'A SONG.

MY SCHOOL DA BAYA BEAT?UFUL GO?NG ??TE.SCHOOL'UN BA?INDAN BER? ENGL?SH LESSON SEE?NG.ENGL?SH'I S?KT?M.?'M SPEAK ENGL?SH ?AKIR ?AKIR.YOUR'A S?Z VERD???M G?B?.

MA?L'?ME SON VER?RKEN YOUR'UN G?ZLER?NDEN K?SS.YOUR'U ?OK ?ZLED?M.HELE B? SW?M OLSUN MY COME?NG ?N?ALLAH. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

--MEAL?--

merhaba can dostum.ben ?uayip.

nas?ls?n arkada??m.?oluk ?ocuk nas?l.iyidir in?allah.bana sorarsan iyiyim allah'a ??k?r.d?nya i?te yuvarlan?p gidiyorum.

anam ne yap?yor?keyfi g?zeldir in?allah.epeydir anamla konu?am?yorum.e?er anam? g?r?rsen?ok selam s?yle.

la arkada??m babam ne yap?yor?gine kahveye gidiyor mu?arkada?lar?yla okey ve batak oynuyor mu?ona s?yle sak?n yenilmesin.

abimin ?ocu?u olmu?.erkek mi k?z m? oldu?unu bilmiyorum.?ocu?un erkek mi k?z mi oldu?unu bana s?yle.

ingilizce dersi g?r?yorum.ingilizceyi s?kt?m.?ak?r ?ak?r ingilizce konu?uyorum.size s?z verdi?im gibi.

mektubuma son verirken sizin g?zlerinizden ?p?yorum.sizi ?ok ?zledim.hele bi yaz gelsin geliyorum in?allahbiggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
hehehheSmile) superrr
bu adam ingilizce profu olmus yaw
Smile heheheheh
Abuzittin'in ?uayip'in ingilizcesi oldu?unu bilmiyordum hani Big Grin Big Grin
?ok ingiliz g?rd?m seni Mr.Abuzittin ?uayip Big Grin

Ger?ekten g?zelmi? ellerine sa?l?k scarface, te?ekk?rler..
Sahane, Harika gercektenBig GrinBig Grin koptum

Paylasimin icin tesekkürler
saolun Big GrinBig GrinBig Grin

554pi.gif

amonraqd3.jpg
çokk güselmis yaa kptumBig Grin
Çook GÜsel OlmuŞŞŞ