:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H?z?nl? Bir Ayr?l?k Hikayesi
€BeRimSin
H?Z?NL? B?R AYRILIK H?KAYES?
Bir t?rl? ?nleyemiyordum terk edili?imi. Her g?n yaln?z kalma korkusuyla ya?amak beni
g??s?zle?tiriyordu. Belki de bunu ?oktan hak etmi?tim, onlara yeterince iyi bakmamakla. Bug?ne
kadar binlercesi b?rak?p gitmi?ti beni. Her yeni g?ne ba?lay???mda yapt???m ilk i?: Aynaya bak?p
ne kadar g?? verdi?ime incelemekti. Topraklar?mdaki n?fus d?zenli olarak azal?yordu. Bir g?n
gelecek kel kalacakt?m. ?nsanlar: " Bak ?u kel olan adam." diye g?stereceklerdi beni. G?rd???m,
duydu?um ve okudu?um; ?ampuan, j?le ve sa? bak?m ?r?nleriyle ilgili reklamlar bana kelli?imi
hat?rlatacaklar. Bunca y?ll?k il?kimizi hi?e sayarak nas?l da b?rak?p gidiyorlard? beni. Mahkemeye
??ksayd?k e?er, ?unlar? s?ylerdim: " Sa?lar?m? seviyorum, bizi ay?rmay?n hakim bey!" Sa?lar?m da:
" Aram?zda ?iddetli bak?ms?zl?k var." derdi, san?r?m. Ne kadar d?zelece?im bundan
sonra her ?ey daha iyi olacak desem de pek bir ?ey de?i?mezdi. Halbuki her zaman sevdim
sa?lar?m?. Hi?bir zaman k?v?rc?k ve ?ok sert olmalar?n? ?ikayet konusu yapmad?m. Ba?kalar?n?n
sa?lar?na ?zenerek bakmad?m. Bana bu yap?l?r m?yd?? S?rf onlara kaliteli bir ?ampuan almak i?in
stres i?inde gece ge? saatlere kadar ?al??t?m. Bana kar?? hi? anlay??l? olmad?lar. Allah kimsenin
"ba??na" b?yle yaln?zl?k vermesin!
bilgeis
yalnızlık.....

yapayalnızlık.........

offffffffffff SadSad amin yaa hasan.....zor.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yaşanmı$ bi hikaye/// konu:sonu ölümle biten bi aşk hikayesi:( SempatikKız 5 2,181 04-10-2022, Saat: 08:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Aklımdasın! (uzun ama sürükleyici-gerçek aşk hikayesi... ) PaPaTYa_PReNSeS 19 1,620 04-08-2022, Saat: 12:38 AM
  Platonik Bir A?k Hikayesi €BeRimSin 7 416 04-02-2022, Saat: 07:12 AM
  Ayriligin Hikayesi... alemci 1 862 04-06-2012, Saat: 08:31 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Tuzlu kahve hikayesi. Aydos37 0 587 06-23-2011, Saat: 09:01 PM
Son Yorum: Aydos37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:26 AM