:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Platonik Bir A?k Hikayesi
€BeRimSin
Seni hayal ediyorum. Hi? konu?amad???m seni. Sesin ayn? k?p?kl? dalgalar gibi. Sen konu?unca dalgalar susacak, sadece seni duyaca??m. G?l???n ayn? g?ne?ler gibi, sen g?ld???nde g?ne? s?necek. Sadece sen ?s?tacaks?n beni...

?yle bir kalbin var ki, en az benim ki kadar b?y?k, ?yle bir a??k olacak ki, en az benim ona a??k oldugum kadar. "Gel" diyecegim. "Kar??ma otur". G?zlerine dikecegim g?zlerimi. O g?zel, bak?nca kendimi kaybetti?im g?zlerine. Onu ne kadar sevdi?imi s?yleyecegim. Kar??s?na ge?ti?imde ayaklar?m?n titredi?ini, bo?az?m?n kurudugunu, bir merhaba bile diyemedigimi s?yleyecegim. O g?lecek. G?ld???nde yanaklar?nda g?ller a?t?ran gamzeleri ile g?lecek. Ve hayalim bitecek. Kar??mda yine sen olacaks?n. Ama sadece y?z?me garip garip bakacaks?n.

??nk? son ?? denememde oldu?u gibi kar??na ge?ip sana aval aval bakan biri kar??ndaki. Normal olarak sinirleneceksin ama bir bilsen s?ylemek istediklerimi...

Ben b?yle de?ilim bir bilsen. Sadece seni g?r?nce, sadece kar??nda olunca ?yle oldu?umu hi? bir zaman bilemeyeceksin. Ben senin i?in herzaman arada bir kar??na ??k?p, buram buram terleyen biri olarak kalaca??m.
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...Smile
Platonik aşk yaşamaman dileğimle...
Hep karşılıklı Aşk olsun hayat boyunca...Smile
Ara
Son Noktam
w|$h ßuda qüseL Aqa Eline SağLıq PayLa$ımın İçiN Te$ekküRLer.
Ara
NiGhTmArE
saol hasan abi güzell ben çok yasadım platonik aşk Big GrinBig Grin
Ara
€BeRimSin
NiGhTmArE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol hasan abi g?zell ben ?ok yasad?m platonik a?k Big GrinBig Grin

?n?aLLah TekRar Ya?amazs?n Sevdi?ine A??l?rs?n..Wink
speedy_girl
ARKADAŞIM HİÇ PLATONİK Bİ AŞK YAŞAMADIM BEN GALİBA DUYDULARIMI ALDIRDIM AŞIK OLAMIYORUM YAF .......Sad
Ara
NuRii
coookk gusel olmus yereğine sağlık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yaşanmı$ bi hikaye/// konu:sonu ölümle biten bi aşk hikayesi:( SempatikKız 5 2,181 04-10-2022, Saat: 08:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Aklımdasın! (uzun ama sürükleyici-gerçek aşk hikayesi... ) PaPaTYa_PReNSeS 19 1,620 04-08-2022, Saat: 12:38 AM
  H?z?nl? Bir Ayr?l?k Hikayesi €BeRimSin 2 498 04-02-2022, Saat: 09:44 AM
  Ayriligin Hikayesi... alemci 1 862 04-06-2012, Saat: 08:31 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Tuzlu kahve hikayesi. Aydos37 0 588 06-23-2011, Saat: 09:01 PM
Son Yorum: Aydos37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:50 AM