:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevmeyi Biliyormuyuz.??
g?lten
eline sagl?k
Ara
samet.k
wallah? ne yalan sol?y?m ya nsl okudunuz bunlar? ya kucugumBig Grin b?razdaha k?sa yazamanzm?y?dnBig Grin
Ara
Tam1_MaynaK
cnm ellerine sağlk shoq geç okdm ama güsel gerökten de Wink
Ara
tatlı_cadı
teşekkürler...
Ara
bY_mYtWeetY
aynen bn duygusuzum beeee ben ne canalr yaqt?m
Ara
fatih
cok guzel olmus cadı ellerine saglık
Ara
remziye
bence insanlar?n ama?lar? olmal? sevmek i?in
Ara
Karatas
Okudum okudum ; biraz polyannac?l?k sezdim okur okumaz s?yledigim c?mle ?uydu;

"D?NYA BARI?I "Smile

Her?eyin dejenere oldugu g?nlerde sevelim sevilelim yahu g?zel karde?im olacak ?eyler iste yaz ...

?r; Vitrindeki t-shirt'i iste biriktir al Smile

Yazmak kolay acaba sen bu yazd?klar?na inan?yormusun ? buda ayr? bir tart??ma konusudur .Bide 15-18 ya?'?n verdigi bir hayalperestlikmidir acaba bilinmez ama bu ya? grubunda bunlar? yazmak ve savunmak harika gelir Smile)))) Ekmegini al eline senide g?recez .)
Ara
crazy_carsma
Ellerİne SaĞlik Yazi GerÇekten Çok GÜzel
Ara
tatlı_cadı
Karatas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Okudum okudum ; biraz polyannac?l?k sezdim okur okumaz s?yledigim c?mle ?uydu;

"D?NYA BARI?I "Smile

Her?eyin dejenere oldugu g?nlerde sevelim sevilelim yahu g?zel karde?im olacak ?eyler iste yaz ...

?r; Vitrindeki t-shirt'i iste biriktir al Smile

Yazmak kolay acaba sen bu yazd?klar?na inan?yormusun ? buda ayr? bir tart??ma konusudur .Bide 15-18 ya?'?n verdigi bir hayalperestlikmidir acaba bilinmez ama bu ya? grubunda bunlar? yazmak ve savunmak harika gelir Smile)))) Ekmegini al eline senide g?recez .)
bu senin g?r???n.. sayg? duyar?m..ama ben 15-18 ya??nda diilim ayr?ca yazd???m?nda arkas?nday?m..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beklentisiz sevmeyi denediniz mi? mehmetkılıc 10 1,091 02-08-2008, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: uslanmaz_genc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 12:03 AM