:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevmeyi Biliyormuyuz.??
AnGeLofDeATh
pardon abicim yaşın çok büyükmüş görmemişim Big Grin
Ara
Son Noktam
euheuehuehueh Yohq Yohq ZorunLu DeeL ... Big Grin
Ara
fatosh_
sevmey? b?l?yom ama sevecek ?nsan yok
Ara
MorciveT
oy oy oy oy oy canım benimSmile
Ara
..TuuCe..
bundan snr önüme düzgün biri bi cıksın..öLe sewcmki_bnde sevebiLdgni göstercemmmm!!!!
cok da mutLu oLcm eminimkii..
Ara
Son Noktam
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bundan snr ?n?me d?zg?n biri bi c?ks?n..?Le sewcmki_bnde sevebiLdgni g?stercemmmm!!!!
cok da mutLu oLcm eminimkii..

?n?.. ?n?... Aldanma ?ocuksu Mahsum Y?s?ne
Ara
kardelen
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne kadar aip ben sana bu kardelen die mi hitap ediyorum i?imi y?reeemiii b?bremiii dala??m???? incittinnnnnnnnn....

yaw morci ben de?ilim.o yazan karamelek diye biri.beni kar??t?rmay?n karde?im.Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
karamelek
ne g?zel ho?geldiniz diyosunuzSmile

kardelen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw morci ben de?ilim.o yazan karamelek diye biri.beni kar??t?rmay?n karde?im.Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
..TuuCe..
in$ gökhan..!!!
Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
gravesen
ya okadar yaz?y? ??enmeden okudunuz muSmile yaz?y? g?r?nce fenal?k geldi zaten g?zlerim bozuldu motit?re yak?n olmaktan yaw radyasyon ba??ml?s? oldum vallaSmile yak?nda bi kolum filan daha ??karsa radyasyondan ?a??rmayacamSmile bu kulland???m 2. monit?r ve bunun radyasyonu daha ?ok kafa yap?yo ya SmileSmileSmileSmileSmile malbora dan birinci sigaras?na d?nmek gibi bi?eSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beklentisiz sevmeyi denediniz mi? mehmetkılıc 10 1,091 02-08-2008, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: uslanmaz_genc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 12:05 AM