:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galatasarayl? taraftarlar? polis da??tt?!
ѕqρα кJмя
1946_B_taraftar023.jpg

S?per Lig'de bug?n oynanacak Fenerbah?e-Galatasaray ma?? ?ncesi Ali Sami Yen Stad? ?n?nde toplanan bir grup sar? k?rm?z?l? taraftar, polis taraf?ndan da??t?ld?. Galatasarayl? taraftarlar?n, derbi ma?a grup olarak gitmelerinin yasaklanmas?n?na ra?men, bir grup sar? k?rm?z?l? taraftar Ali Sami Yen Stad? ?n?nde topland?. Taraftar dernekleri taraf?ndan biraraya geldikleri ??renilen taraftarlara polis m?dahale etti. Polis, taraftarlar?n grup halinde ma?a gitmelerinin yasak oldu?unu belirterek, "?zerinizde sar? k?r?m?z?l? forma , ka?kol, bere ve benzerlerini bulundurmay?n. Hi?biriniz toplu halde stada giri? yapmas?n. Feribot yerine de, otob?s veya taksiyi tercih etmelisiniz. L?tfen sorun yaratmadan da??l?n, yoksa kar??la?may? izleyemeyeceksiniz" ?eklinde uyar?larda bulundu. Bu uyar?lar ?zerine sar? k?rm?z?l? taraftarlar, olay? b?y?tmeden da??ld?.
Ara
d€n!z kısı
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Süper Lig'de bugün oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray maçı öncesi Ali Sami Yen Stadı önünde toplanan bir grup sarı kırmızılı taraftar, polis tarafından dağıtıldı.
demekki polislerde FENERBAHÇE liBig GrinBig Grin
gravesen
kanka o polislere sen maaşı ver onlar realmadridli bile olurSmileSmile
Ara
d€n!z kısı
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanka o polislere sen maa?? ver onlar realmadridli bile olurSmileSmile
:yikildim: :yikildim: :yikildim:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G.Sarayl? taraftarlar koltuk k?rd?! Ñ•qρα кJмя 3 376 04-01-2022, Saat: 04:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Sarı-Kırmızılı taraftarlar, Fenerbahçe'nin kalesine Galatasaray bayrağı çekti beautiful_matrax 8 544 08-06-2008, Saat: 12:35 PM
Son Yorum: FR€NzY
  ...Kievli Taraftarlar?n Fener Ma??nda A?t??? Pankart... tuti 8 543 09-10-2006, Saat: 07:22 PM
Son Yorum: sensizlik_ölüm
  ...Galatasarayl?lar Buraya ... tuti 26 1,361 09-10-2006, Saat: 12:35 PM
Son Yorum: tuti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:05 AM