:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Galatasarayl? taraftarlar? polis da??tt?!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
1946_B_taraftar023.jpg

S?per Lig'de bug?n oynanacak Fenerbah?e-Galatasaray ma?? ?ncesi Ali Sami Yen Stad? ?n?nde toplanan bir grup sar? k?rm?z?l? taraftar, polis taraf?ndan da??t?ld?. Galatasarayl? taraftarlar?n, derbi ma?a grup olarak gitmelerinin yasaklanmas?n?na ra?men, bir grup sar? k?rm?z?l? taraftar Ali Sami Yen Stad? ?n?nde topland?. Taraftar dernekleri taraf?ndan biraraya geldikleri ??renilen taraftarlara polis m?dahale etti. Polis, taraftarlar?n grup halinde ma?a gitmelerinin yasak oldu?unu belirterek, "?zerinizde sar? k?r?m?z?l? forma , ka?kol, bere ve benzerlerini bulundurmay?n. Hi?biriniz toplu halde stada giri? yapmas?n. Feribot yerine de, otob?s veya taksiyi tercih etmelisiniz. L?tfen sorun yaratmadan da??l?n, yoksa kar??la?may? izleyemeyeceksiniz" ?eklinde uyar?larda bulundu. Bu uyar?lar ?zerine sar? k?rm?z?l? taraftarlar, olay? b?y?tmeden da??ld?.
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Süper Lig'de bugün oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray maçı öncesi Ali Sami Yen Stadı önünde toplanan bir grup sarı kırmızılı taraftar, polis tarafından dağıtıldı.
demekki polislerde FENERBAHÇE liBig GrinBig Grin
kanka o polislere sen maaşı ver onlar realmadridli bile olurSmileSmile
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanka o polislere sen maa?? ver onlar realmadridli bile olurSmileSmile
:yikildim: :yikildim: :yikildim: