:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..:::ICiMi aciTan b?T?n keLiMeLer sana aiT:::..
eRCi
Tek bir kelime dahi ??kmamal?yd? dudaklar?ndan.. Ge?mi?e ait ne varsa silmeliydin bir kalemde.. Gecenin en koyu vaktinde y?re?imi yak?p, cevab? olmayan binlerce sorunun derinli?ine atmamal?yd?n beni.. Hakk?n yoktu.. Yoklu?una al??maktan korkarken, varl???n?n dayan?lmaz sanc?s?n? ya?atmamal?yd?n bana.. ?ylesine i?ten, ?ylesine kararl?yd? ki sesin dur bile diyemedim sana.. Sustum.. ??imde deli bir ?zlem, anlat?lmas? imkans?z bir a?kla seni konu?uyordum oysa..

Duymak istemedi?im en ac? sesti sesin..
Ve i?imi ac?tan t?m kelimeler sana ait..

Var olan b?t?n kelimeleri a?m??t? a?k?m.. Y?z?me baksan g?zlerimiz konu?urdu.. Tutsayd?n ellerimi tenlerimiz kayna??r, ruhlar?m?z kavu?urdu.. B?t?n s?cakl???n yay?l?rd? bedenime.. ?mkans?z olan t?m hayaller ger?e?e d?n???r, kavu?abilme umudu daha da b?y?rd? i?imde.. ?zledi?im duygular? yeniden ya?at?rd? bana.. H?zn?n karanl???ndan, ge?mi?in pi?manl???ndan ?ekip al?rd?m seni.. Sussayd?n e?er, sesimin duyulmad??? yer kalmazd?.. Y?re?im anlat?rd? seni bana.. Anlard?m bunu...

S?zlerin g?zya?? olup akt? yanaklar?mdan..
G?l??lerim yar?m kald?..

Hayk?racak ?ok ?ey varken susman? istedim.. Ger?ekleri susman?.. Olmad?, sen konu?tuk?a ac?d? y?re?im.. Kelimeler bir bir d?k?l?rken dudaklar?ndan, ?aresizli?ime sadece gece ?ahit oldu.. ?lk kez y?re?imin titredi?i g?rd?n belki de.. Oysa anlamal?yd?n o an nelerden vazge?ebilece?imi.. Sen konu?tun, A?k k???ld? g?z?mde.. B?t?n kelimeler anlam?n? yitirdi..
ozgur_yasarim
teşekkürler gardaşım yüreğine ellerine sağlık
eRCi
saol ozgur yasarim te?ekk?r
ManyaX_GirL
süper yaww..
ulem komplo mu düsenledinis bana yaa..

ne bu yaa herkes ayrılıktan acı çekmekten bahsedio..
ne bu yaaa?????

ama yine de paylaşım için tşkkrlrr..
yine anlaattınıs ya beni....
Ara
eRCi
hee yok yaw ne komplosu a?k ac?s? ?ekmeyen varm? ? saol ManyaX_GirL

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 406 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 459 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 333 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 737 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 322 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:55 AM