:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevdi?ini s?yLeyememek...Ac? ?ektirir insana ..
Carizmatic
ask15.jpg

Sevdi?ini s?yleyememek ac? ?ektirir insana...Haberin olmadan sevmak,k?skanmak seni nas?ld?r bilir misin?Ne demektir gecelerce a?lamak,kalbinden t?m a?k?n? s?k?p atmay? denemek ama ba?aramamak...?ki ?ey aras?nda kalmak;?ekip gitmek ya da ?lene dek senle kalmak.Neye yarar ama,neye yarar farkedilmeden yak?n?nda olmak.Ayn? kaderi payla?mak neye yarar farkedilmeden.Elbet bir g?n ba?ka bir a?k ay?racakt?r bizi ya da benim sahipsiz kalbim ?yle sanacakt?r,ayr?laca??z!Ne zaman kalbime de?er verip onlar? bir arada tuttun ki...Ben a?k?n?n eksikli?ini hi? duymad?m ki a?k?m,ne zaman ald?n onu benden.S?yl?yorum ya sana SEN? SEV?YORUM...Kimse duymas?n istiyorum bir tek d?nya duysun ama.?mkans?z biliyorum sana dokunmak,nefesini genzimde hissetmek,kendimle bir bilmek seni...
>As!_M€L€q<
saol carizmatic güselmiş.....
Carizmatic
beğendiğine sevindim ArkadaşımSmile
hulleci
apo mükemelsin..
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler apo...
Yüreğine sağlık...
.......................................
Ne demektir gecelerce ağlamak,kalbinden tüm aşkını söküp atmayı denemek ama başaramamak...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  O Seni Bendende çook Sevdi.. ÇiLeK 6 406 04-10-2022, Saat: 04:03 AM
Son Yorum: wildfang
  Hayatıma Hiç Girmemiş İnsana... rapunzel 6 418 04-29-2009, Saat: 09:01 PM
Son Yorum: rapunzel
  RuHuM eZeLDeN YaSaKLaRı SeVDi... Yorgun Yürek 2 329 08-10-2008, Saat: 10:48 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek
  DoGru zamanda yanLıs ınSana ; yanLıs zamanda doGru ınSana mahkum oLdu bu yurek. SANA BULUT 6 400 04-11-2008, Saat: 09:16 PM
Son Yorum: Seyduna
  Sevdiğim insana olan duygularım. *Asİ-yÜrEk* 4 422 03-18-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: EndLess

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:47 PM