:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sevdi?ini s?yLeyememek...Ac? ?ektirir insana ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ask15.jpg

Sevdi?ini s?yleyememek ac? ?ektirir insana...Haberin olmadan sevmak,k?skanmak seni nas?ld?r bilir misin?Ne demektir gecelerce a?lamak,kalbinden t?m a?k?n? s?k?p atmay? denemek ama ba?aramamak...?ki ?ey aras?nda kalmak;?ekip gitmek ya da ?lene dek senle kalmak.Neye yarar ama,neye yarar farkedilmeden yak?n?nda olmak.Ayn? kaderi payla?mak neye yarar farkedilmeden.Elbet bir g?n ba?ka bir a?k ay?racakt?r bizi ya da benim sahipsiz kalbim ?yle sanacakt?r,ayr?laca??z!Ne zaman kalbime de?er verip onlar? bir arada tuttun ki...Ben a?k?n?n eksikli?ini hi? duymad?m ki a?k?m,ne zaman ald?n onu benden.S?yl?yorum ya sana SEN? SEV?YORUM...Kimse duymas?n istiyorum bir tek d?nya duysun ama.?mkans?z biliyorum sana dokunmak,nefesini genzimde hissetmek,kendimle bir bilmek seni...
saol carizmatic güselmiş.....
beğendiğine sevindim ArkadaşımSmile
apo mükemelsin..
Teşekürler apo...
Yüreğine sağlık...
.......................................
Ne demektir gecelerce ağlamak,kalbinden tüm aşkını söküp atmayı denemek ama başaramamak...