:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUYgusuZ YÖNetimi...!
Melek06
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:avukatı olmasam burda ne işim varTongue
bak arkadaşım laflarına dikkat et hakarete varma
tamam bende düzeltmeyelim demiyorum ki ama senin hiç çaba harcamadığın belliTongue onu diyorum benTongue

söyle nerde yanlısım var düzelteyim Confusedmiley17: sinek gibi ortada vızıldamaktan baska bir işe yaramıyorsun kardesim:hihi :hihi :hihi
Ara
Pessimist
prensess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay allhım gulmekten oldum burda yaa bırıncıısıı sızın sıtede eksık olan huzurunuzz yok saygınız yokk sempatıkk sızden yardım ıstemısss hemen atılmıslar sen turkce bılmıomusun sananneee senı ne ılqılendırır?kii ıster turkce ıster farsca ısterde ıngılızce konusurr herkes turkceye sahıp cıkmak zorunda da degıl cok bılıyosanızz kendınızz cıkınn once adam gıbıı sorulan sorularaa cvp vermeıı orenınn !!!ne kadar dusmussunuz sız bole sahsıyete kotu sozler sız kımsınızkı kalıteyı olcenn ınsanlarsınız!!ne sıfatla olcuyorsun???boyle dıyenlerde sorun ısteee...adam akıllı bıse sorulmıusss sızeee kavga cıkması ıcın elınden gelenı yapmıssınızz!!helal ama herkez haddını bılsınWink

bende şaştım kaldım ya böyle saygılı sevgili bir sitede(!)
hayret hiç olcak iş değil(!)
neler deniyor hemde kim tarafından..
Pessimist
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:söyle nerde yanlısım var düzelteyim Confusedmiley17: sinek gibi ortada vızıldamaktan baska bir işe yaramıyorsun kardesim:hihi :hihi :hihi

sinek gene bir işe yarıyor ama senin gibi boş insanlarda(!) hiçbir işe yaramıyor..
MorciveT
Püfffff burası yine çocuk yuvasına dönmüş Smile

Prensess, yazarsan birdaha banlıycam seni... Bak ayırımcılık yapıcam.
Ara
prensess
katılıorum arkDASMBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
SempatikKız
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:söyle nerde yanlısım var düzelteyim Confusedmiley17: sinek gibi ortada vızıldamaktan baska bir işe yaramıyorsun kardesim:hihi :hihi :hihi

alalhım espri yapmayın bu kadarSmilekendinin yaptııı ne oluyor?
Ara
prensess
ay cnm bnmBig GrinBig Grinn olur banlamaBig GrinBig Grinpuhapuhapuha ya kım takar sızıBig GrinBig Grinpuha bızım sıtemız var zatn cnm burası duygusuzlrn sıtesı cokta tınımda yanıBig GrinBig Grin
Ara
SempatikKız
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Püfffff burası yine çocuk yuvasına dönmüş Smile

zoruna gitti galiba sözlerSmile
evt sen olunca konu baya bi uzuyo sen git eminim olayda biter abicimSmile
Ara
SempatikKız
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Püfffff burası yine çocuk yuvasına dönmüş Smile

senin hep yaptıın iş morci abicim fark yapmaz bnide bnla gün gelir dier üyelerinizinde sonu bu olckSmile
onlar pohpohlayınca iyi sizecvp vrnce kötüSmileolckSmile
Ara
Melek06
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sinek gene bir işe yarıyor ama senin gibi boş insanlarda(!) hiçbir işe yaramıyor..
sinek oldugunu kabul ediyorsun yani:yikildim: :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz Forumları Facebook Grbu fln ? σfflαчи 9 849 01-27-2009, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: chatlaq
  Duygusuz Bay - Bayan Nüfusu Kaç ? Firari Fırtına 13 936 10-07-2008, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz Oyun Sitesi ... Firari Fırtına 2 531 09-17-2008, Saat: 10:09 AM
  Duygusuz Kaçıncı ? Firari Fırtına 0 431 09-17-2008, Saat: 09:41 AM
  Duygusuz En Seçimleri MorciveT 42 2,251 03-18-2008, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: Yenemuko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 01:21 PM