:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUYgusuZ YÖNetimi...!
MorciveT
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kenidine göre düsünüosun işte sen bencilsin düsünce konusunda hep ben hep ben diyosun..
evt çok güsel ve doğru yer en önmli saygı ,sevgi,dürüstlük var ama burda zerresi kalmmssSmile

Sen kendini akıllı sanıp bana laf vurmaya çalışıyorsun daSmile önce yazılan şeyi anlamayı bilmelisin. Cahilliğini bu kadar yansıtmasan Smile
Ara
Pessimist
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=MorciveT]

Evet üyelerimiz şükür bize benziyor; Çamur kokmuyor, yalan kokmuyor, dostluk var, samimiyet var, sizde olmayan kalite var Smile

Size kalitesiz gelen bize kaliteli geliyor.

Demem o ki, siz bizim kalitemize uymuyorsunuz, düşük olduğu için, size yakışan merciilerde pofpoflansanız Smile

:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
güzel espri:yikildim: :yikildim:
SempatikKız
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=SempatikKız]

Evet üyelerimiz şükür bize benziyor; Çamur kokmuyor, yalan kokmuyor, dostluk var, samimiyet var, sizde olmayan kalite var Smile

Size kalitesiz gelen bize kaliteli geliyor.

Demem o ki, siz bizim kalitemize uymuyorsunuz, düşük olduğu için, size yakışan merciilerde pofpoflansanız Smile

ya morci abicim diorum sana ama karsımdaki saygıdan anlamayan bir İnSan..
Kaliteni yiyim ya evt beyinlerini yıkayıpta kendini cekmek bırak kalitesiz olayımSmile
çamur kokmuyor yalan kokmuyor ah ah eminim öledir morci abicim..
keske bizdeki o kalite doğruluk biras sende olsa keşke..
ama kendi bnliğinde yanlışlar içinde sıkısmıs kıvranıyorsun..
Ara
MorciveT
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:demek istediğin burdan ayrılan haklı ve güzel insanlar kişiliksiz mi? pardon ama hata yapıyorsun kimin ne olduğu hakkında ortada hiç şüphe bile yokken böyle bir söz ilginç geldi bana..

Öyle demedim Fatih, senin yorumuna bırakıyorum. Nasıl anlarsan.
Ara
MorciveT
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=MorciveT]

ya morci abicim diorum sana ama karsımdaki saygıdan anlamayan bir İnSan..
Kaliteni yiyim ya evt beyinlerini yıkayıpta kendini cekmek bırak kalitesiz olayımSmile
çamur kokmuyor yalan kokmuyor ah ah eminim öledir morci abicim..
keske bizdeki o kalite doğruluk biras sende olsa keşke..
ama kendi bnliğinde yanlışlar içinde sıkısmıs kıvranıyorsun..

Psikoloji dersi gördün mü hayatında bilmiyorum ama Smile Psikolojide davranış ve tutumlar vardır Smile Burda çok güzel sergiliyosun...

Anlaşılan söylediklerim seni çok incitiyor. Senin kalite dediğin çirkeflik mi ? ozaman haklısın sen çok kalitelisinSmile
Ara
Pessimist
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öyle demedim Fatih, senin yorumuna bırakıyorum. Nasıl anlarsan.

öyle demedin ama öyle demek istedin..
hatta başka bir yerde gene yazdın..
ben yazarsam yanlıştı onu ama senin admin olarak..ne diyim ya..
SempatikKız
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen kendini akıllı sanıp bana laf vurmaya çalışıyorsun daSmile önce yazılan şeyi anlamayı bilmelisin. Cahilliğini bu kadar yansıtmasan Smile

bu yasta snden daha iyi düsünmeyi öğrendimSmile
sen dedin diye cahil olim morci abicim:yikildim:
sen dediklerinin konuyla alakasımı var ilk onu düsünSmile
Ara
prensess
ay allhım gulmekten oldum burda yaa bırıncıısıı sızın sıtede eksık olan huzurunuzz yok saygınız yokk sempatıkk sızden yardım ıstemısss hemen atılmıslar sen turkce bılmıomusun sananneee senı ne ılqılendırır?kii ıster turkce ıster farsca ısterde ıngılızce konusurr herkes turkceye sahıp cıkmak zorunda da degıl cok bılıyosanızz kendınızz cıkınn once adam gıbıı sorulan sorularaa cvp vermeıı orenınn !!!ne kadar dusmussunuz sız bole sahsıyete kotu sozler sız kımsınızkı kalıteyı olcenn ınsanlarsınız!!ne sıfatla olcuyorsun???boyle dıyenlerde sorun ısteee...adam akıllı bıse sorulmıusss sızeee kavga cıkması ıcın elınden gelenı yapmıssınızz!!helal ama herkez haddını bılsınWink
Ara
SempatikKız
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=SempatikKız]

Psikoloji dersi gördün mü hayatında bilmiyorum ama Smile Psikolojide davranış ve tutumlar vardır Smile Burda çok güzel sergiliyosun...

Anlaşılan söylediklerim seni çok incitiyor. Senin kalite dediğin çirkeflik mi ? ozaman haklısın sen çok kalitelisinSmile

azına birçok kelime aldın hala bşy demedim sana
Aile terbiyesi naparsınSmile
senin kalite dediğin öle cnmSmilesen daha iyi sergiliyosun maskenin altındaki yüsü görsünlerSmile
Ara
Pessimist
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=Moscivet]

Sizin saygı kişilik sevgi bu kadarmıydı..
Bende gerçekten birşey var sanmıştım..
Demekki görünen köy kılavuz istemiyormuş..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz Forumları Facebook Grbu fln ? σfflαчи 9 849 01-27-2009, Saat: 09:00 PM
Son Yorum: chatlaq
  Duygusuz Bay - Bayan Nüfusu Kaç ? Firari Fırtına 13 936 10-07-2008, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Duygusuz Oyun Sitesi ... Firari Fırtına 2 531 09-17-2008, Saat: 10:09 AM
  Duygusuz Kaçıncı ? Firari Fırtına 0 431 09-17-2008, Saat: 09:41 AM
  Duygusuz En Seçimleri MorciveT 42 2,250 03-18-2008, Saat: 10:05 AM
Son Yorum: Yenemuko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 12:16 PM