:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sadece payla?mak istedim... ister yorum yapars?n?z isterseniz yapmazs?n?z...
p£r!k!z!
zaten bunu sölemediğin bir dk yokki =)
bende seviyorum kimseye çaktırma =)
Ara
PunisheR
puahhahha Big GrinBig Grin

şştt site içinde ilan-ı aşk yapmak yahsakhtır Big GrinBig Grin

olan var,olmayan var :p
Ara
p£r!k!z!
ah canım benim.... kıyamam ben arkadaşıma =)
aslında birazda haklısın ama içimizden gelio napalım =))
Ara
Firari Fırtına
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SADECE PAYLA?MAK ?STED?M !!!!

D??ar? atmak geliyor kendimi i?imden..
sokaklara, yollara karanl?k caddelere..
doyas?ya ???l?k ???l??a hayk?rmak ge?iyor i?imden ne hayk?raca??m? bilmeden hayata ac?ya, a?ka hayk?rmak ve sesim k?s?lana kadar susmadan HAYKIRMAK...

??imde bir s?k?nt? var sanki dertler bitmi?te bir tek bu kalm?? gibi.. ama ne s?k?nt?s? sebeb ne bilmiyorum.. Bir bilinmezlik i?inde kaybolup gidiyorum. belki biraz olsun ba?kas?n?da g?t?r?yorum yan?mda ama kimseleri de g?t?rmek istemiyorum..Benim y?z?mden kimsenin ?z?lmesini dert edinmesini s?k?lmas?n? istemiyorum..

Neden b?le neden bu ?ekillde hi? cevap alam?yorum.NEDEN ? N???N b?yle?

K?zg?n?m ama neye ? Bilemiyorum...
Bir anda parlaya patlayabiliyorum.K?rmamak ?zmemek i?in suskun kal?yorum ama daha da k?t? oluyor.. en sevmedi?im ?eydir laf alt?nda kalmak ama genede susunca k?t? oluyor. BAZEN SUSMAK ERDEML?KT?R die bilirdim..

K?r?l?yorum insanlara, laflara, tav?rlara, davran??lara...Ben hayata k?rg?n?m, ya?ad?klar?ma...K?rg?n?m sana ey hayat ! k?rg?n?m nedendir sorma ?

Bir insan neden yapt?g? hi? bir ?eyden zevk almaz,alamaz arkada? ?
hani b?yle bir d?nem vard?r ya insanlarda, hani en g?zel ?eyi yapsa bile zevk alamaz hani mutlu olamaz ya i?te ?uan bu haldeyim..Yap?lanlar zevksiz ve bo????...

Bir anl?k mutluluklar var, anl?k s?ren k?sac?k s?ren anl?k g?l?msemeler ve biter bitmez eskiye d?n??.. y?z? as?k zevksiz, negatif hayat...

Bunun sebebi ne? Neden b?yle oluyor?
ya ben mi ?ok duygusal ve insanc?l oldugum i?in mi kaybediyorum? yada kendimi d???nmek yerine kar??mdaki insanlar? d???nd???m, onlar? k?rmamak ?zmemek i?in mi b?yle oluyorum..
De?er verdi?im i?in mi ? De?er verdiklerimin a...z?ma ettklri i?in mi ?z?l?yorum..?
Ne yapt?ysam bu huyumu de?i?tiremedim.. De?i?miyor yine de kendimi d???nemiyorum her ne kdar ?z?lsemde...

Bir g?n ?ld???mde ?l?m sebebim zaten bu insanlardan ve hayattan dolay? olacak.. Ailem her nekadar kendine sa?l?g?na dikkat et deselerde benim kendime dikkat etmemle alakal? deil, her ne kadar bana ?eker yasak olsada beni ?eker yemem g?t?rmeyecek, belkide ?ekeri s?rf ondan dolay? yiyiyorumdur..SIKILDIGIM HAYATTAN DOLAYI...

peki ya siz arkada?lar.? ya sizce..? neden nicin ? ya sizlerde b?le d?nemden ge?iyormusunuz ..
ben ?ok ge?iyorum .. herseferinde atlat?yorum belki ama her yaran?n bir izi de vardr deil mi ?
verdi?im rahats?zl?ktan dolay? ?z?r dilerim..
p?r!k!z!.... ger?ektir..

Merhaba ...

Konuyu ara?t?r?yorum elbette ama ?ok merak ediyorum bu yaz? sizemi ait .. Tabi d???n?yorum sonu?da Ki?isel Makaleler ba?l???na yaz?ld??? i?in size aittir diye . Beni bu konuda ayd?nlat?rsan?z sevinirim ...

http://www.sevdimseni.net/postt53259.html

Sevg ...
ser?venbey
selamlar . nas?l bir yorum eklersek ekleyelim bence bu ruh hali bazen herkeste oluyor.?mitsiz isteksiz karas?z.durgun oluyoruz.Ama asl?nda hepimiz sevgiyi a?k? heyecan? ar?yoruz,;yalans?z d?r?st huzurlu bir hayat istiyoruz.Bence k?smetimizin pe?inden ko?mal?y?z; nas?l herg?n ac?k?yor karn?m?z? doyuruyoruz.Ya?amak i?in sevgiye mutlaka ihtiyac?m?z var.Ama sevgi dedi?imiz duyguyu ?ar?? pazardan sat?n alamayaca??m?z i?in ?evremize ?nce ger?ekten hakedecek ki?ilere sevgi yat?r?m? yapmal?y?z.sayg?lar ser?venbey-
Ara
p£r!k!z!
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba ...

Konuyu ara?t?r?yorum elbette ama ?ok merak ediyorum bu yaz? sizemi ait .. Tabi d???n?yorum sonu?da Ki?isel Makaleler ba?l???na yaz?ld??? i?in size aittir diye . Beni bu konuda ayd?nlat?rsan?z sevinirim ...

http://www.sevdimseni.net/postt53259.html

Sevg ...

saol f?rt?na evet bana aitr bir yaz? onu ya burdan alm??lard?.. malum yaz?lar? ?almak kolay oluyor.. e?er altta dikkat ettiysen peri k?z? ve ger?ektir yaz?or. isterseniz m?svettesini de getirebilir.. ben o ?alanla muhhataba ge?iyorum ?imdi.. saol
Ara
hulleci
t?k arkada??m payla?t???n i?in..
Ara
p£r!k!z!
ser?venbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:selamlar . nas?l bir yorum eklersek ekleyelim bence bu ruh hali bazen herkeste oluyor.?mitsiz isteksiz karas?z.durgun oluyoruz.Ama asl?nda hepimiz sevgiyi a?k? heyecan? ar?yoruz,;yalans?z d?r?st huzurlu bir hayat istiyoruz.Bence k?smetimizin pe?inden ko?mal?y?z; nas?l herg?n ac?k?yor karn?m?z? doyuruyoruz.Ya?amak i?in sevgiye mutlaka ihtiyac?m?z var.Ama sevgi dedi?imiz duyguyu ?ar?? pazardan sat?n alamayaca??m?z i?in ?evremize ?nce ger?ekten hakedecek ki?ilere sevgi yat?r?m? yapmal?y?z.sayg?lar ser?venbey-

g?zel yorum arkada??m ve bundan dolay? sana t?kr eiiyorum..
ama ben hakkedene de etmeyene de sevgi yat?r?m?nda zaten bulunuyorum ama gene de ?z?l?yorum i?te =(
Ara
p£r!k!z!
hulleci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:t?k arkada??m payla?t???n i?in..

bende okudugun i?in =))
Ara
jackal beyi
Katilimin İÇİn SaĞol
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bak dayanam?yorum fark?nda m?s?n? bilgeis 2 504 04-07-2022, Saat: 12:42 PM
Son Yorum: wildfang
  a?l?yorum ama niye? bilgeis 7 679 04-06-2022, Saat: 09:17 AM
  saklam?yorum art?k bilgeis 12 1,112 04-05-2022, Saat: 04:08 PM
  a?k ar?yorum :) bilgeis 9 865 04-05-2022, Saat: 02:18 PM
  yıl 2020 - arkadşlr email olark gelmişti bana bu siznle paylaşmk istedim... HiqhVolume 3 769 02-27-2008, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: kı@ymı@k=)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 11:17 PM