:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sadece payla?mak istedim... ister yorum yapars?n?z isterseniz yapmazs?n?z...
p£r!k!z!
SADECE PAYLAŞMAK İSTEDİM !!!!

Dışarı atmak geliyor kendimi içimden..
sokaklara, yollara karanlık caddelere..
doyasıya çığlık çığlığa haykırmak geçiyor içimden ne haykıracağımı bilmeden hayata acıya, aşka haykırmak ve sesim kısılana kadar susmadan HAYKIRMAK...

İçimde bir sıkıntı var sanki dertler bitmişte bir tek bu kalmış gibi.. ama ne sıkıntısı sebeb ne bilmiyorum.. Bir bilinmezlik içinde kaybolup gidiyorum. belki biraz olsun başkasınıda götürüyorum yanımda ama kimseleri de götürmek istemiyorum..Benim yüzümden kimsenin üzülmesini dert edinmesini sıkılmasını istemiyorum..

Neden böle neden bu şekillde hiç cevap alamıyorum.NEDEN ? NİÇİN böyle?

Kızgınım ama neye ? Bilemiyorum...
Bir anda parlaya patlayabiliyorum.Kırmamak üzmemek için suskun kalıyorum ama daha da kötü oluyor.. en sevmediğim şeydir laf altında kalmak ama genede susunca kötü oluyor. BAZEN SUSMAK ERDEMLİKTİR die bilirdim..

Kırılıyorum insanlara, laflara, tavırlara, davranışlara...Ben hayata kırgınım, yaşadıklarıma...Kırgınım sana ey hayat ! kırgınım nedendir sorma ?

Bir insan neden yaptıgı hiç bir şeyden zevk almaz,alamaz arkadaş ?
hani böyle bir dönem vardır ya insanlarda, hani en güzel şeyi yapsa bile zevk alamaz hani mutlu olamaz ya işte şuan bu haldeyim..Yapılanlar zevksiz ve boşşşş...

Bir anlık mutluluklar var, anlık süren kısacık süren anlık gülümsemeler ve biter bitmez eskiye dönüş.. yüzü asık zevksiz, negatif hayat...

Bunun sebebi ne? Neden böyle oluyor?
ya ben mi çok duygusal ve insancıl oldugum için mi kaybediyorum? yada kendimi düşünmek yerine karşımdaki insanları düşündüğüm, onları kırmamak üzmemek için mi böyle oluyorum..
Değer verdiğim için mi ? Değer verdiklerimin a...zıma ettklri için mi üzülüyorum..?
Ne yaptıysam bu huyumu değiştiremedim.. Değişmiyor yine de kendimi düşünemiyorum her ne kdar üzülsemde...

Bir gün öldüğümde ölüm sebebim zaten bu insanlardan ve hayattan dolayı olacak.. Ailem her nekadar kendine sağlıgına dikkat et deselerde benim kendime dikkat etmemle alakalı deil, her ne kadar bana şeker yasak olsada beni şeker yemem götürmeyecek, belkide şekeri sırf ondan dolayı yiyiyorumdur..SIKILDIGIM HAYATTAN DOLAYI...

peki ya siz arkadaşlar.? ya sizce..? neden nicin ? ya sizlerde böle dönemden geçiyormusunuz ..
ben çok geçiyorum .. herseferinde atlatıyorum belki ama her yaranın bir izi de vardr deil mi ?
verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim..
p£r!k!z! .... gerçektir..
Ara
HayatYasam
Çok Gzel İyiki Paylaşmışsın Arkadaşım
Ara
pamuk_prenses
gereçketen çok güzel paylaştığın için saol
Ara
p£r!k!z!
HayatYasam Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok Gzel ?yiki Payla?m??s?n Arkada??m

t?kr ederim.. g?zlerini yorup okudugun i?in..
Ara
RomantiK-_Gen
Arkadaşıma katılıyorum gerçekden güzel bir paylaşım Wink
Ara
p£r!k!z!
arkadaşlar okudugunuza eminmisiniz.?? yaf.. sorular soruldu yanıt yok.. hiç mi düşünceniz yok hiç mi yorum yapılmayacak kadar kötü mü ... !

tşkrler tekrrdan prenses.. ve hayat
Ara
p£r!k!z!
RomantiK-_Gen? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkada??ma kat?l?yorum ger?ekden g?zel bir payla??m Wink

t?kr ederim an?l..
kat?lmana sefindim =((

Confusedmiley28: Confusedmiley28: Confusedmiley28: Confusedmiley28: Confusedmiley28: Confusedmiley28:

offffffffffffffffffffff

offffffffffffffffffffff
Ara
HayatYasam
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:t?kr ederim.. g?zlerini yorup okudugun i?in..

estafullah Herzaman Bole Gzel Yaz?lar? Okurum S?k?lmadan Eme?ine Y?re?ine Sa?l?k
Ara
RomantiK-_Gen
Valla Yorum Yazıcamda Senin Durumun Vahim Bea Ne diyim :S
Ara
>As!_M€L€q<
canım bnm ne oldu kısım sana hayat işte.....diyecek bişe yok aynı şeler basen banada oluoo güselimmm sende buu iğrenç acı hayttn zevk almaya çalış güselimmm ....saol bizle paylaştığın için.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bak dayanam?yorum fark?nda m?s?n? bilgeis 2 496 04-07-2022, Saat: 12:42 PM
Son Yorum: wildfang
  a?l?yorum ama niye? bilgeis 7 665 04-06-2022, Saat: 09:17 AM
  saklam?yorum art?k bilgeis 12 1,106 04-05-2022, Saat: 04:08 PM
  a?k ar?yorum :) bilgeis 9 855 04-05-2022, Saat: 02:18 PM
  yıl 2020 - arkadşlr email olark gelmişti bana bu siznle paylaşmk istedim... HiqhVolume 3 766 02-27-2008, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: kı@ymı@k=)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:31 AM