:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sadece payla?mak istedim... ister yorum yapars?n?z isterseniz yapmazs?n?z...
p£r!k!z!
RomantiK-_Gen? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla Yorum Yaz?camda Senin Durumun Vahim Bea Ne diyim :S

saol an?l.. evet vahimm deil mi yak?nda ??ld?rcam ya neyse..
Ara
p£r!k!z!
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:can?m bnm ne oldu k?s?m sana hayat i?te.....diyecek bi?e yok ayn? ?eler basen banada oluoo g?selimmm sende buu i?ren? ac? hayttn zevk almaya ?al?? g?selimmm ....saol bizle payla?t???n i?in.....

ne oldu ne bitti bimiorum yaz?da da s?ledim gibi cnm ...
bu i?ren? ac? hayattan zevk almaya ?al???ordum zaten ama bazen olmuyor alam?osun ki cnm .. cafede olmak bnm i?in zevkli idi ?imdi deil.. ark?lr? bile k?r?om ya onlarla geyiq k?r?la giderdi cafede ama o da olmuyor zevk alam?om hemen her?eyden s?k?l?om i?te.. evde durmak da s?k?o d?rt duvarlar dar gelio.. ??le ba?ka yerler tek ba??ma sessiz ve de?i?ik insanlar. bilemiom.. kendimle kalmm m? laz?m nee?
rica ederim cnm..payla??r?m tabiki.. i?imde birikti zaten.. ve buraya koymam?n ba?ka bir sebebi de sitede olan tepkiler olaylar? belki biraz olsun okuyanlar beni anlar die.. bilmm anlatabildim mi ? biraz kar???k oldu sanm?om ama !
ve baz? seyleri payla?amad?kca ne seni anlarlar.. nede rahatlayabilirsin..
bakt?n ki seni insanlar anlam?o anlatam?on kendini o zaman anlamalar?n? saglamal?s?n ki seni bo? yere su?lay?p k?rmas?nlar ve sende k?rmayas?n..
k?r?lan insan her daim kar??s?ndakileri k?rar. buda giderek k?t? sonu?lar dogurur.. neyse fazla m? uzatt?m ne ..
Ara
eRCi
6506areyoustilllovinmebybasixx6nv.jpg
p£r!k!z!
tşkr ederim ercii.. kalpler için =) resim için =)
Ara
p£r!k!z!
sanırım insanların içini paylaşması onlara yardımcı olunması önemli deilmiş..
Ara
w00w
Hayattan zevk alamamanın sebebinde bende yatıyorum. Sevgilinim ama ne yapsam elimden birşey gelmiyor... Sebepsiz yere zevk alamıyorsun hayattan. Sen alamayınca maalesef bende alamıyorum... Çünkü benim hayatımsın...
Ara
p£r!k!z!
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayattan zevk alamaman?n sebebinde bende yat?yorum. Sevgilinim ama ne yapsam elimden bir?ey gelmiyor... Sebepsiz yere zevk alam?yorsun hayattan. Sen alamay?nca maalesef bende alam?yorum... ??nk? benim hayat?ms?n...

sende yatm?orsun.. kendini su?lama bo?una.. sebebsiz yere zevk alam?orum asl?nda bir sebebi var ama bulam??orum ve bilmiorum..
sen zevkini all zevkle ya?a hayat? bana bakma..hayat?n?n s?nmesine izin verme..bnm y?z?mden ..
sende ?lesin bnm can?ms?n hayat?m?n par?as?s?n hayat?ms?n..
Ara
w00w
Belki mutsuzluğunun sebebi değilim. Ama kaç zamandır görülüyorki pek mutluluğuna da sebebiyet veremiyorum... Sad
Ara
p£r!k!z!
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Belki mutsuzlu?unun sebebi de?ilim. Ama ka? zamand?r g?r?l?yorki pek mutlulu?una da sebebiyet veremiyorum... Sad

ben bir?ey daha demiyorum ibo sana . ok..
Ara
w00w
Ben diyorum ... O da seni seviyorum... Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bak dayanam?yorum fark?nda m?s?n? bilgeis 2 504 04-07-2022, Saat: 12:42 PM
Son Yorum: wildfang
  a?l?yorum ama niye? bilgeis 7 679 04-06-2022, Saat: 09:17 AM
  saklam?yorum art?k bilgeis 12 1,112 04-05-2022, Saat: 04:08 PM
  a?k ar?yorum :) bilgeis 9 865 04-05-2022, Saat: 02:18 PM
  yıl 2020 - arkadşlr email olark gelmişti bana bu siznle paylaşmk istedim... HiqhVolume 3 769 02-27-2008, Saat: 03:52 AM
Son Yorum: kı@ymı@k=)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 10:34 PM