:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bence ÖNEMLİ
YasSmin
Konuyu nerey açacağıma karar veredim.Yanlış yerdeyse taşır mıyız acaba?
Bugün işyerinde bir abinin gelip bir numara göstermesiyle yeniden denk geldim aynı konuya ve biraz araştırınca ortaya başka şeyler çıktı.
Alıntı yaparak paylaşıorum sizinle şuan. Dikkat edin emi sizde böyl şeylere karşı...

Dolandırmanın diğer bir yönü 359 Bulgaristan menşeli. Buradan çağrı bırakılıyor rast gele türkiyedeki numaralara. Eğer bu numaralara geri dönüş yapılırsa muhtemel karşınıza bir bayan çıkıp mağduriyetten tutun Türkiyeye gelmek istediği ama parası olmadığı vb. bahanelerle yardım istiyecek.

Sorulması gereken asıl soru medyada da geçmemesine rağmen her nasıl oluyorda hiç tanımadığınız bir bayana kredi çekmeyi bile göze alarak para gönderebiliyorsunuz. Bu zamanda yolda yatan birine dönüp bakmayan aman deyip baş çeviren bir toplum olduğumuz halde neden sadece bir sese yönelik böyle bir yaklaşım vermemizin tek açıklaması şu olabilir basına yansımayan yada mağdur tarafından yansıttırılmayan cinsel içerik.

Muhtemel bu bayanlar cinsellikle dolu sohbetle erkekleri bir şekilde alt ettikleri kanısına varıyorum.

Siz siz olun cevapsız hiç bir aramaya geri dönüş yapmayın.

Yani bu açıklamadan anlıyacağımız gibiyse Bulgaristan'nın 900'lü hatları gibi bişey. Kredi olayı yoksa bile aramalarınızdan kontürleriniz paralarınız gittiği aşikar onların kazancı oluo tabi ki bu. Bir nevi dolandırıcılık yani. Dikkat edin aramalarınıza, aranmalarınıza.
Ara
ZencefiL
haaa bunu biliorum televizyon haberlerinde bile cıktı bana cok geldi öle çağrı ama geri dönüş yapmadım..yapsam bilede yok gelcekmiş para yolla erkek dahi olsam bunu yemezdim yani yiyende bnce saftır:S
Ara
YasSmin
yiyen okdr çok insan varki. Bide kredi çekip gönderenler varmış ya akla bak... Tvlerde falan çıktı ama hala aranıyor insanlar ve kanıyorlar. Demek ki toplumda medya izleme oranı yarı yarıya
Ara
ZencefiL
yuh yaniiii.. ne diyim allah akıl fikir versin olmayanlaraa::/
Ara
YasSmin
Amin inşallah Smile
Ara
ZencefiL
amin
Ara
PCKoPaT
Ben cevapsız arama gördümü çağrı atarm, aramam Big GrinDD