:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
önemli bir mesele!!!
kı@ymı@k=)
şlgrkesdjtöşeiwe5rlyjiuk
Ara
€BeRimSin
Canım benim, senin bi saygısızlık yaptığın yok zaten .. Forumda herkes Delikanlı Yüreği tanır oldu yani tüm konuları ezberledik, arkadaşımız biraz duygularına engel olamıyor o yüzden de tomurcuğa öyle konu açmış .. Hatta hatta sonraları ise pişmanda olmuş, Tuğçe (tomurcuk) bana herşeyi anlattı zaten ve açtığı konudan rahatsız olduğundan forumda değil .. Dilerdim ki böyle bi olay yaşanmamış olsaydı, duygusuz forumu adam gibi bir adamı kaybetti .. Bu yüzden hasana biraz kırgınlığım var, o da bilmeden kalp kırdı ..

Keşke bu olay yaşanmamış olsaydı ..

Gelelim, Delikanlı Yüreğin (Hasan Hüseyin arkadaşımızın) diğer açtığı itiraf ..

Sevgilimle barıştım konusuna ..

Yani sevindim de onun adına, ne yalan söylüyüm şimdi .. Tanıdığım kadarıyla hasan arkadaşımız hiç art niyeti yok nasılsa o, sadece duygularına söz geçiremiyor ben bunu görüyorum .. Sevdiğini sanıyor, yada söyle diyeyim çok iyi niyetli ..

Biri ona 1 gitsin o onları 10 gidiyor, ya arkadaşlığı çok seviyor ya da ne bilim işte öyle bişi .. (:

Lafın kısası hepimiz kardeşiz bu öfke niye Smile ( Bu nerden çıktı şimdi ) Tongue

Ha burada şunu da söylemeden geçemicem, çok güzel takipcisin Smile
kı@ymı@k=)
abicimm sağoll ben bi öyle bi böyle görünce sinirim bozuluyo onu tanımıyorum çünküü çok karakterli oynuyo duygularını kontrol edemiyo olabilir ama bu hiç sevgilim olmadı diyip 1 sene önce sevgilim vardı demesinii 2 ay öncee aşığım diyipp depresyonlara giripp o kadar yardımcı olmaya çalışmamıza rağmenn kimseyi dinlemeden bildiğini okuyupp sonradaa hala eski sevgilisini sevdiğinii ve artıkk barıştıklarını söylemesini gerektirmezz ben anlamıyorum yaa benim anlayışımda problem var yada o kendininde ne olduğunu bilmiyor Allah doğru yolu gösterir umarım

teşekkür ederimm açtığımda hep aynı kişinin konuları olduğu için ister istemez takiptee etmedim değil hanii Big Grin
Ara
€BeRimSin
Stresden dolayımıdır artık, can sıkıntısımı bilemiyorum zaten bazen bende anlamıyorum hasanı Smile
kı@ymı@k=)
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Stresden dolayımıdır artık, can sıkıntısımı bilemiyorum zaten bazen bende anlamıyorum hasanı Smile

abi karmaşık bi labirent yani çıkışı yok girdimi tamam habire yolu şaşırıyosun tam doğru yol diyosann hooop bakıyosunnn dönüyoo başka bi yönee o yönde ilerliyosun aksi gibi geri dönüşüde yokk gidiyosun belkide bu doğrudur diyee hadiii yinee aynı durumm yanii bi çıkışı bi doğrusu yokk herşey doğru gibi görünsede bi yerlerde dönüp yalan oluyo gelde anlaa
Ara
€BeRimSin
Yunan mitolojisinde, bu çeşit yerlerden ilkinin, mimar Dedalus tarıfından Girit kıralı Minos için yapıldığını anlatan bir hikaye vardır.

Girit kıralı Minos bı labirette korkunç bir ejderhayı hapsetmişti. Bir gün Minos'un kızı Ariadne'nin sevgilisi Theseus, ejderi öldürmek üzere Girit'e geldi. Ariadne ona, labirente girmeden önce, çıkarken yolunu kolay bulabilmesi için bir yumak verdi. Thesus bu labirente girerken bu yumağın ipliklerini yere salıverecek, çıkarken de iplikleri toplıyarak aynı yoldan geçip dışarı çıkabilcekti. Böylece Thesus ejderi öldürdükten sonra, yumak sayesinde yolunu bulup labirentten çıkmayı başardı.

Nefsine sahip çıkacak, ejdere posta koyacak başka bunun çağresi yok (:
kı@ymı@k=)
artık belli bi yaşa gelmişş karakter oturtma zamanı geçmişş geri dönüşü olmayan bi yola girmişş tabiki zararın neresinden dönülürse karr ama elde mal yoksaa dönülecek zararda yoktuuur çoktan iflas edilmiştiirr yani geç kalınmıştıırr oda geç kaldı bana göre ama yapabileceğine inanırsa neden olmasın alır yeni mal zararsızz satışa sunarr he ne kadar sağlamm bi iş olur orası meçhull
Ara
€BeRimSin
"Damdan düştü bir kurbağa titretti kuyruğu" Bu sözü deden varsa eğer ona bir sor derim (:
O sana gereken cevabı verir .. Deden ama 70 80 yaşlarında olcak eski toprak olacak Big Grin
Ya da o yaşlarda deden yoksa 80 yaşlarında bi amca bul ona sorarsın Tongue

Hadi kal sağlıcakla .. (:

Şunu da diyeyim gittim ben Maşallah siyaset meydanı gibi oldu burasıda Big Grin
kı@ymı@k=)
valla ne dedem vaarr nede çevremde o yaşlarda bi amcaa sen bi ara anlatırsın bana ne demek ben baktım ama sürekli uzayıp giden ve hep aynı şeyi tekrarlayann bişey buu Big Grin
görüşürüz abiii bakalım başka ne diyenler çıkıcakkk
Ara
ѕqρα кJмя
yine diyorum forumda asalım ibret-i âlem :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bence ÖNEMLİ YasSmin 7 989 06-23-2011, Saat: 01:16 PM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 03:59 PM