:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana akıyorum kaygısızca
MaSaL
aliseriatiellerpg5.jpg
Sana akıyorumsmiliv.gif hiçbir şey bu akışı geri çeviremiyor. Çünkü sen her taraftasın. Sağımdasmiliv.gif solumdasmiliv.gif arkamdasmiliv.gif karşımda. Ne yana dönsemsmiliv.gif ne yana yol almaya kalksam ulaşılacak her noktada sen duruyorsun.
Sana akıyorumsmiliv.gif çünkü senin yolunda yürüyorum. Önüme çıkan hiçbir sapaksmiliv.gif hiçbir kavşak ilgilendirmiyor beni. Yürümenin en zor olduğu yol bu belki de. Ama tozundansmiliv.gif toprağındansmiliv.gif çakılındansmiliv.gif çalısından şikayetçi değilim ben bu yolun. Sana ulaşmak için attığım her adımla mutlu oluyorum.
Sana akıyorumsmiliv.gif çünkü hayatın akışı kadar doğal sana akışım. Doğasmiliv.gif her cinsin yaşayabilmesi için nasıl kurallar koymuşsasmiliv.gif benim yaşamamın da var olmamın da kuralı sensin.
Sana akıyorumsmiliv.gif çünkü sesin de cismin de kuşatmış durumda beni. Senin kuşatmana karşı savunma yapmıyorum. Kalemin bütün kapıları açık. Yıkıcı bir kuşatma olmadığını biliyorum. Böyle bir teslimiyet rahatsız etmiyor beni.
Sana akıyorumsmiliv.gif çünkü yüzünesmiliv.gif gözlerinesmiliv.gif ellerine baktıkça kendimi görüyorum. Sesine yüklediğin gizli anlamları çözerken hep kendimden bir şey buluyorum.
Sana akıyorumsmiliv.gif çünkü paylaşacak daha çok şeyimiz var. Bugüne kadar paylaştığımız her şeysmiliv.gif daha sonra paylaşacaklarımızın da habercisi. Hayatın herhangi bir yerinde bir çiçeği birlikte tutupsmiliv.gif birlikte koklamaksmiliv.gif sonra o kokunun bize verdiği hazla sıkı sıkı sarılmak istiyorum sana.
Sana akıyorumsmiliv.gif çünkü bir insanı tutkuylasmiliv.gif beklentisizsmiliv.gif delice sevmenin ne anlama geldiğini biliyorum. Birini böyle seveceksemsmiliv.gif bu sadece sen olmalısın.
Sana akıyorumsmiliv.gif çünkü seninle yaşamak sonu hiç gelmeyecek bir şölene benziyor. Bu şölenin tadını çıkarıyorum. Böylesine keyiflismiliv.gif böylesine eğlenceli bir şöleni yarıda bırakıp gitmek istemiyorum.
Sana akıyorumsmiliv.gif çünkü 'hayatın uslanmaz ruhusun' sen. İşte ben bu ruha aşığım aslında. Seninle yenileniyorumsmiliv.gif seninle yüreğime çöreklenmiş ne kadar kötülük varsa arınıyorum.
Sana akıyorum. Bütün coşkumla... Aşka dair ne varsa benimle birlikte onlar da akıyor sana. Benim gibi coşkun bir denizi aktığı yolu çok iyi bilen bir ırmağa çevirebilecek tek güç sendin. Orada kal. Ayrılma yolumun üzerinden. Sana ulaşamasam da bu yolda olmak bile yeterli bana.
Mehmet Coşkundeniz
YasSmin
Süpermiş ya yüreğin dert görmesin

Sana akıyorumsmiliv.gif çünkü 'hayatın uslanmaz ruhusun' sen. İşte ben bu ruha aşığım aslında. Seninle yenileniyorumsmiliv.gif seninle yüreğime çöreklenmiş ne kadar kötülük varsa arınıyorum.
Sana akıyorum. Bütün coşkumla...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 406 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 457 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 332 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 732 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sana..... eRCi 3 321 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 10:17 PM