:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.06 SILA'mmmm İYİ ki doğdunnnnnnn İYİ ki varsınnn
YasSmin
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oy oy oy canım benim yaa Confusedympathy: valla iyi ki hepinizi tanımışım çok sanslıyım yaaa ne güzel bi sürü bi sürü kardeşim var Big Grin seviyorum hepsinizi Big Grin çok teşekkür ederim yasocuğum pastaya da bayıldım en sevdiğim pastadır ayıcıklı pasta Big Grin Big Grin

yerimmm Confusedympathy: Bende çok severim kendilerini çocuk ruhlu diyince direk en beğendiklerimi koydum dedim çocuk çocukun halinden anlar.... Bizde çok sevioruski snei emin olabilirisn :;-):
Ara
Hasretiim
Dogum Günün kutlu olsun canim
Rabbim Sevdiginle ve sevdiklerinle huzurlu mutlu saglikli bir ömür gecirmeyi nasip ettin. Hersey gönlünce olsun. Yeni yasinda gönlündeki bütün dileklerinin kabul olmasini dilerim.
Iyiki Dogdun, Iyiki varsin Smile

dogumgunu10017.gif
Ara
sıla
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yerimmm Confusedympathy: Bende çok severim kendilerini çocuk ruhlu diyince direk en beğendiklerimi koydum dedim çocuk çocukun halinden anlar.... Bizde çok sevioruski snei emin olabilirisn :;-):

çocuk kalalım hep Confuseduslu: biliyorum canım sevginizi hissediyorum kalbimde Smile
Ara
sıla
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Dogum Günün kutlu olsun canim
Rabbim Sevdiginle ve sevdiklerinle huzurlu mutlu saglikli bir ömür gecirmeyi nasip ettin. Hersey gönlünce olsun. Yeni yasinda gönlündeki bütün dileklerinin kabul olmasini dilerim.
Iyiki Dogdun, Iyiki varsin Smile

dogumgunu10017.gif

saolasınnn canım benim çok teşekkür ederim
veee tabi ki de güzel dileklerine de koskocomoooonnn bi aminnnnnnnnnnnnnnn Big Grin
Ara
YasSmin
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çocuk kalalım hep Confuseduslu: biliyorum canım sevginizi hissediyorum kalbimde Smile

Tamam annaştık kalalımmm :vb_blueblob:
Ara
ZencefiL
neveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettt kalalımmmmm büyümeyelimmm Big GrinBig Grin
Ara
YasSmin
:lol:
Ara
ZencefiL
:=D::=D:
Ara
mavisben
nice senelere sevdiklerinle beraber Allahım yüzünü hep güldürsün...
Ara
PCKoPaT
Nice yıllara.. (:
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sıla'nın Pckosunun Doğum günüsüü ZencefiL 26 1,668 06-25-2012, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: adyge55
  sıla & Leader 41 kere masallah ZencefiL 12 964 04-29-2012, Saat: 05:30 PM
Son Yorum: Leader
  SıLa&Leader devLerin aşkı (3.yıl) ZencefiL 28 1,966 01-24-2012, Saat: 03:24 PM
Son Yorum: ZencefiL
  30 dk sonra sıla nın doğum günü Antiban 4 676 06-16-2011, Saat: 10:18 AM
Son Yorum: sıla
  Doğum Günün Kutlu Olsun SILA'm acemhe 25 1,708 06-21-2010, Saat: 09:44 AM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:14 AM