:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16.06 SILA'mmmm İYİ ki doğdunnnnnnn İYİ ki varsınnn
ZencefiL
b-471473-do%C4%9Fum_g%C3%BCn%C3%BCn_kutlu_olsun.jpg

mervesurer_pasta3ok.jpg
dogumgunu-3631.gif

images?q=tbn:ANd9GcRCRyA0Bgp8mx-MRq_uLOA...GyDvyw&t=1

336.png
Ara
MaSaL
Sevdiklerinle, bizlerle birlikte nice güzel, sağlıklı ve mutlu yillar dilerim
doğum günün kutlu olsun sılaaa seviyorumm seniiiiiiSmile

12317.jpg
ZencefiL
sıcacık yüreğiyle gülümsemesiyle tanıdım onu..İlk tanışmamızda bile sanki kırk yıldır tanıyomusum gibi sıcacıktı benimle öyle bi insan işte yabancılık çektiğim ilk günlerde bile beni yalnız bırakmadı güldük eğlendik bazen gülmemek için agzımız burnumuzu kapatıp boğulcak kadar güldük...

Yüreğinin güzelliği kalbine vuran insan .. hep böyle mutlu yeri geldiginde cocukla cocuk olabilen bi insan olarak kalmanı ve yüzündeki mutluluğun hiçbir zaman eksilmemesini allahtan diliyorumm.. evet bugün senin günnün gerçekten İYİ Kİ DOÄžMUŞSUN keşke senin gibi bi ablam olsaymış ama seni tanıdığım için şanslıyım (= hayatta herşey gönlünce olsun çooooooooooooooooooookk çoooooooooooooooooookk mutlu ol seni kimseler üzmesin inşallah mutluluğu sen hakediyosun çok hemde..

Sadece yani yaşın için deil bu dediklerim dilediklerim tüm hayatın boyunca böle olman dileğiyle seni çok sevıorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm canımmmmmmsın mutlu yıllar daha beraber nice senelereeeBig Grin
Ara
ZencefiL
isikli_dogum_gunu_pastasi_1248529856.jpg
Ara
ZencefiL
Y__lba____+Hediye+Resimleri.jpg
Ara
acemhe
[INDENT][SIZE="3"]Mutlu yıllar ablacım Smile
Yeni yaşın umud ettiğin herşeyi yaşama fırsatı sunsun sana...
Sevdiğinle bir ömür mutlu olmak için emin ve resmi adımlar at insallah...
Sağlıklı, mutlu ve umutlu yıllar Smile[/SIZE]
[/INDENT]
Ara
sıla
MaSaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sevdiklerinle, bizlerle birlikte nice güzel, sağlıklı ve mutlu yillar dilerim

doğum günün kutlu olsun sılaaa seviyorumm seniiiiiiSmile

12317.jpg

masalımmmm teşekkür ederim kaderdaşım Big Grin hep birlikte inşallah Smile ben de seni seviyoruuuuummmmmmmmmmmmm Smile
Ara
sıla
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sıcacık yüreğiyle gülümsemesiyle tanıdım onu..İlk tanışmamızda bile sanki kırk yıldır tanıyomusum gibi sıcacıktı benimle öyle bi insan işte yabancılık çektiğim ilk günlerde bile beni yalnız bırakmadı güldük eğlendik bazen gülmemek için agzımız burnumuzu kapatıp boğulcak kadar güldük...

Yüreğinin güzelliği kalbine vuran insan .. hep böyle mutlu yeri geldiginde cocukla cocuk olabilen bi insan olarak kalmanı ve yüzündeki mutluluğun hiçbir zaman eksilmemesini allahtan diliyorumm.. evet bugün senin günnün gerçekten İYİ Kİ DOÄžMUŞSUN keşke senin gibi bi ablam olsaymış ama seni tanıdığım için şanslıyım (= hayatta herşey gönlünce olsun çooooooooooooooooooookk çoooooooooooooooooookk mutlu ol seni kimseler üzmesin inşallah mutluluğu sen hakediyosun çok hemde..

Sadece yani yaşın için deil bu dediklerim dilediklerim tüm hayatın boyunca böle olman dileğiyle seni çok sevıorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm canımmmmmmsın mutlu yıllar daha beraber nice senelereeeBig Grin

yaaaaaaa ama sen naptın böyle zencomm yaaaaaaaaa sanırım bu yanaklarımdaki sıcaklık gözyaşları olsa gerek canımsın benim yaaa neler yazmışsın öyle tutamadım kendimi saldım valla ben de seni iyi ki tanıdım canım benim :glomp:
kardeş olma kısmını düşündüm de iyi ki kardeş değiliz sürekli laf işitirdik evdekilerden yeter kıkırsamayınnn amma güldünüz fln diye Tongue Big Grin şaka bi yana sen benim dünya ahret kardeşimsin seviyom seni koskocomon Big Grin Big Grin
Ara
sıla
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[INDENT]Mutlu yıllar ablacım Smile
Yeni yaşın umud ettiğin herşeyi yaşama fırsatı sunsun sana...
Sevdiğinle bir ömür mutlu olmak için emin ve resmi adımlar at insallah...
Sağlıklı, mutlu ve umutlu yıllar Smile
[/INDENT]

aminnn güzelim iyi dileklerinin hepsine çooook teşekkürler Smile
Ara
ÐŽeşaren
Amanda amaaann, kimin doğumgünüsüymüş bugün .. yerim yerrr Smile

Doğumgününü en içten dileklerimle kutlarım güzelim.

Sevdiklerinle, duygusuzla bidemm Tolga amcamla birlikte omuz omuza nice güzel , sağlıklı ve mutlu yıllar geçirmen dileğile.
Herşey güzelim gönlünce olsun kii

Iyi ki doğdun, iyi ki varsın sılam . (:

Büssürü sevmek ben seni muahh :glomp:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sıla'nın Pckosunun Doğum günüsüü ZencefiL 26 1,637 06-25-2012, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: adyge55
  sıla & Leader 41 kere masallah ZencefiL 12 947 04-29-2012, Saat: 05:30 PM
Son Yorum: Leader
  SıLa&Leader devLerin aşkı (3.yıl) ZencefiL 28 1,954 01-24-2012, Saat: 03:24 PM
Son Yorum: ZencefiL
  30 dk sonra sıla nın doğum günü Antiban 4 670 06-16-2011, Saat: 10:18 AM
Son Yorum: sıla
  Doğum Günün Kutlu Olsun SILA'm acemhe 25 1,701 06-21-2010, Saat: 09:44 AM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 06:06 PM