:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
´ Sen/i Sevi/yorum . .
Hasretiim
Sen/i Sevi/yorum . .

İçimdeki sevinci sana nasıl anlatayım bilmiyorum

Sanki bir rüya ile süslenmiş kırk bin çeşit çiçek deryasındaki tavus kuşunun ahengine bezenmiş bulut gibi saf virgul.giftertemiz virgul.gifberrak ve sıcacık

Kalbim hiç olmadığı kadar hızlı ve farklı atıyor

Bir yasemin kokusunun buketindeki küçücük bir uğur böceği gibi virgul.giföylece yaslanmış korumaya almış kendini gibi virgul.gifderin derin yaseminin gözlerinin içine bakıyor

Ayaklarım çıplak yürüdüğüm yol taşlı ama hiç acıtmıyor ayaklarımı kesen taşların çığlıkları.

Ben senle doluyum virgul.gifsende yaşıyor yüreğimvirgul.gifsende atıyor kalbimin atışlarındaki o bamb
aşkalaşmış duygularımla canıma can katıyorsun sevgili

Göynümü anlatamıyorum sana virgul.gifhislerimi virgul.gifkelimeler çıkmıyor boğazımdan öylece saplandı kaldı.

Kırk yeşil ateş geziniyor içerimde.Kırk beşik içindeki kırk bebek gülümsemindeki gamzelerinle sen
Mıh gibi adın yüreğimde soluksuz bıraksada sevmelerim seni seviyorum

Özlemim büyük virgul.giftaşıyamacak kadar ağır yüreğimvirgul.gifsevdam zor virgul.gifbaşım buhrandan çıkamamakta.Saplanmış bir hançer kaya parçasının sol yanındaki oyuğa
İşte ben en çok bunu seviyorum.
[SIZE=4]Acıyı virgul.gifözlemeyivirgul.gifçileyi virgul.gifişte bunlar bana ağır gelmiyor

Seni seviyorum
Seni seviyorum
Seni seviyorum

Tüm çağlayan denizlerde virgul.gifbütün şelalelerde bütün kopan fırtınalardaki depremlerde seviyorum seni
Seni görüyorum en uzak ufuk çizgisinin altındavirgul.giföylece kalakalmışlığınla.
Elimi uzatıyorum virgul.giföylece bakıyorum yosun gözlerinevirgul.gifama kıyamıyorum sana dokunmaya.

Seni seviyorum
Seni seviyorum
Seni seviyorum

Diye fısıldamak geliyor içimden kulağına virgul.gifkulağından içeri benim için atan kalbinin makamına

Koşmak virgul.gifdağ bayır demedenvirgul.gifesen rüzgar demedenvirgul.gifyolumu kesen siyaha çalmış kızıl böğürtlenlere aldırmadan seviyorum seni

Elimdeki parmaklarımda bulunan damarların virgul.gifbüyük okyanuslardan akması gibi seviyorum sen/i
sen/i
sen/i
sen/i
sen/i
hep sen/i
tek sen/i
bir sen/i
sen/i
sen/i
sen/i
sen/i
Yine sen/i
Daima sen/i
Özde sen/i
Sözde sen/i
Dilde sen/i
Gözde sen/i
Sen/i
Sen/i
Sen/i[/SIZE]

[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2]Ömrüm'sün
[/SIZE]
Ara
YasSmin
Sırf ismim gçtiği için çoks evdim yazıyı birini sevdiğimden deil teşekkürer cnm

Bir yasemin kokusunun buketindeki küçücük bir uğur böceği gibi virgul.giföylece yaslanmış korumaya almış kendini gibi virgul.gifderin derin yaseminin gözlerinin içine bakıyor

Ayaklarım çıplak yürüdüğüm yol taşlı ama hiç acıtmıyor ayaklarımı kesen taşların çığlıkları.
Ara
ZencefiL
çok güzeldi yüreğine sağlıkk (=
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SEN? SEV?YORUM! NEDEN M?? Okuda G?r!(sahibine) eRCi 6 418 04-07-2022, Saat: 09:37 AM
Son Yorum: wildfang
  *******ben Sen? Sev?yorum******* eRCi 9 422 04-07-2022, Saat: 05:52 AM
  konuyu kapat?yorum cadım_ 3 382 04-07-2022, Saat: 02:52 AM
  A?l?yorum Asl?nda:( MasaL_perisi 10 493 04-07-2022, Saat: 02:08 AM
  ?en h?z?nlerimi qeri d?n?yorum eRCi 3 266 04-06-2022, Saat: 01:32 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 10:43 AM