:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konuyu kapat?yorum
cadım_
Konuyu kapat?yorum!

Art?k ne sen konu? ne de ben dinleyeyim.

Ne i?in burdas?n yada ne i?in vars?n ?nemli de?il.Her?ey o sessiz g?l???nde.Yan?ld???n? d???nme sak?n.Hakl?s?n...

Bu kadar ya?am??l???n bir ?creti olmal?yd?.Belkide ekmeklerde ald???m tad?n hesab?n? ekmezsiz uyuyan ?ocuklar?n damaklar?na b?rakm??t?m.Eskiden s?zler g?m??t?.Anlam veremiyorum art?k s?zlerin gecersizli?ine...Asl?nda durup dokunmak oldu gencecik hayallerime.Tam g?nl?m?n ?st?nde,incecik bir s?z?yla , utand?m ve a?lad?m senin ac?lar?na.
Daha ne kadar ya?ayaca??m bilmiyorum.Koydu?um kurallarda hakl? olmayabilirim. Ancak tutarl? bir y?n?m? bulmamak i?in u?ra?man, suskunlu?uma neden oluyor.Ve b?yle ya??yorum.Ne kadar ya?ar?m bu ?ekilde, bilmiyorum...Beni ?ok iyi tan?yan varl?k.Hadi, sen s?yle!

S?yleki utanay?m ekmeksiz uyuyan yavrulardan.Yasamay? art?k bir zehir zanneden ?ocuklardan .Ne d???n?yorum ben!Kimi?

Tabi seni d???nmeliydim.Koskoca bir mutluluk b?rakmal?yd?m an?lar?na.Hi? umutsuz olmamal?yd?n.Hayallerin birer birer ger?ekle?meliydi.H?z?n diye bir ?ey tadmamal?yd?n.A?lamamal?yd?n ,korkmamal?yd?n.D???nce, tutmal?yd?m parmaklar?ndan.Sayg? duymal?yd?m.

?yle bir doluyumki ,?imdi seni haketmedi?ime inand?m .?ok ?ey istiyormussun haberim yoktu.Kusra bakma yeni anlad?m.Ben o kirli sakall? insanlar?n ya?ad?? bir topluluktan gelmi?tim.Hani sen s?ylemi?tin "bazen varo?la??yorsun "diye.Evet k?z?yordum o zamanlar.Sensin k?ro diyordum.Beni anlamad???n? san?yordun.Bir ?ey daha s?yleyim mi sen argoya hi? yak??m?yordun.

Dur! Daha bitmedi...

Yanl?zl???ma kederleniyordum hani.Hi? bir yetimde bulunmayan ac? zannediyordum bu duygusal kelimeyi.?yle yaln?zd?mki bazen,sen varken bile a?l?yordum bir?eylere.Birileri ac? ?ekiyordu yanl?zl???ndan.?yle bir ac? ?ekiyordu ki,kendini zehirleyerek unutuyordu.?yle bir zehirdi ki,insan?n beyni uyu?uyordu.

Ne ?ok d???n?yorum de?i?tiremeyece?im ?eyleri.Her an h?z?n doluyum sana g?re."B?rak onlar? ba?kalar? d???ns?n" diyorsun.Bir ?eylerden anlam ??kar?p kalbimi incitiyorum.Kendimi han?erledi?imi bile bilmiyorsun.Oya sen a?k,sevgi,heyecan ,tutku,mutluluk ve ok?anmak istiyorsun.

Ne i?in burdas?n yada ne i?in vars?n ?nemli de?il.Her?ey o sessiz g?l???nde.Yan?ld???n? d???nme sak?n.Hakl?s?n...

Sadece sana g?re.

Hatal? olan benim

Dengeyi kuramad?m

Sadece bana g?re...

Ne olur incinmeyelim.

Konuyu ve kalbimi kapat?yorum!

Art?k ne sen konu? , ne de ben dinleyeyim.

al?nt?
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler cadım...Smile
Güzel paylaşım...
Kimse konuşmasın ve kimse dinlemesin...Smile
Ben kendimi dinlerim..

Yüreğine güzelik arkadaşım
Ara
€BeRimSin
YüreĞine SağLık Tşk'ler..Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SEN? SEV?YORUM! NEDEN M?? Okuda G?r!(sahibine) eRCi 6 430 04-07-2022, Saat: 09:37 AM
Son Yorum: wildfang
  *******ben Sen? Sev?yorum******* eRCi 9 428 04-07-2022, Saat: 05:52 AM
  A?l?yorum Asl?nda:( MasaL_perisi 10 501 04-07-2022, Saat: 02:08 AM
  ?en h?z?nlerimi qeri d?n?yorum eRCi 3 274 04-06-2022, Saat: 01:32 AM
  ??te ?ark? i?te a?k yorum yok MaTRaKiNG 8 437 04-05-2022, Saat: 06:35 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:58 AM