:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anne kime denir baba kime denir ....??
YasSmin
>* Aynı anda kendi çantasını, çocuğunun çantasını, çocuğunun oyuncak kutusunu,market torbasını, çocuğunun ayakkabısını ve hatta çocuğunu taşıyan; bir yandan da ev anahtarını bulmaya çalışan kişiye ANNE; bilgisayar çantasını karısına vererek sadece oğlunu kucaklayana da BABA denir.

> * 5 dakikada duş alıp 10 dakika içinde hem kendisini hem de çocuğunu hazırlayana ANNE; o 15 dakika boyunca gömleğine uygun kazak aramakla uğraştıktan sonra kapının önünde çantasını toparlayan karısına 'daha hazırlanmadın mı?' diye sorana BABA denir.

> * Uykusuzluktan süründüğü halde uyumamakta direnen çocuğuna söylenen kişiye ANNE; 'uykusu yok belli, olsa gider yatar zaten' diyene de BABA denir.

> * 1 saatte üç çeşit yemek, üstüne de salata hazırlayıp bir yandan da çocuğunu yedirene ANNE; iki tane amerikan servis koyarak 'sofrayı hazırladım' diyene de BABA denir.

> * Gecede beş kere kalktığı halde şikayet etmeye hakkı olmayana ANNE; 'dün gece uykum bölündü oğlanın ağlamalarından' diye şikayet edene de BABA denir.

> * Çocuğu hastalandığında sabaha kadar başında bekleyene ANNE; işten evi arayarak karısına 'ilaçlarını verdin mi?' diye sorana BABA denir.

> * Pazar sabahı havanın güzel olduğunu görüp çocuklarını parka götürmeyi planlayana ANNE; 'bu havada spor yapmalı, siz parka gidin ben koşacağım' diyerek kendini sokağa atana BABA denir.

> Tüm bunları açık açık yazana ANNE; 'hiç de değil, market torbalarını sana taşıtmıyorum' diyerek duruma son noktayı koyana da BABA denir.

veee

> Bu diyalogların sonunda birbirine hala gülümseyenlere da AŞIK denir

(Not: Tüm Erkekleri Kapsamaz/ İstisnalar Kaideyi Bozmaz)
Ara
ZencefiL
aynennde öle vallaa Big Grin kadınların annelerin çilesi fedakarlığı işte dicek bişe yok. bu yüzden deilmi Analık, kadının en büyük şerefidir ve Anne gibi yar olmaz. atasözümz!!
Ara
YasSmin
Ve cennet sadece anaların ayakları altındaaa Big Grin
Ara
ZencefiL
evet aynen öleeee
Ara
Classiic
Nerden naapıp ne edip bulup çıkartıyosunuz bunları. (:

Güzelmiş teşekkürler.
Ara
ZencefiL
Big GrinBig GrinBig Grin uzmanımız yasoo
Ara
PCKoPaT
Süper yahu .)
Âh be.
Ara
YasSmin
Valla ben bişe yapmadım önüme düşüyor beğeniyorum beğeninize sunuyorum okdrcık Big Grin

Teşekkürler Smile
Ara
Qetesh
Alıntı:> * 5 dakikada duş alıp 10 dakika içinde hem kendisini hem de çocuğunu hazırlayana ANNE; o 15 dakika boyunca gömleğine uygun kazak aramakla uğraştıktan sonra kapının önünde çantasını toparlayan karısına 'daha hazırlanmadın mı?' diye sorana BABA denir.

Kesinlikle katılmıyorum..
Ara
YasSmin
Katılsan şaşardım =))
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anne Ben Ölüyorum MasaL_perisi 8 411 04-08-2022, Saat: 09:31 AM
Son Yorum: wildfang
  KAYIP RUH (-Anne..! Bo?versene i?i, sen ruhumu g?rd?n m??) eRCi 3 292 04-05-2022, Saat: 11:09 PM
  G?ne?e Ne oLdu Anne ? in_love_girl 16 1,002 04-02-2022, Saat: 10:57 AM
  Söylesene unutulmak kime yakışıyor? gonuldagı@ 1 516 10-23-2015, Saat: 01:52 PM
Son Yorum: Beyaz
  Kime Ne ?.. HIÇKIRIK 3 663 04-13-2012, Saat: 06:07 PM
Son Yorum: HIÇKIRIK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 03:15 AM