:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?zlem S?zler?.....
>As!_M€L€q<
# Ak?am?n matem rengine b?r?nd??? saatte g?ky?z?ndeki kandiller tek, tek yanmaya ba?lad???nda i?imde sessiz bir ???l?k... ?zlemeyi ?zledim. ?zlemeye de?er ne kald?ysa...

# Yaln?zl?k gecelerin, ?mit bekleyenlerin, Hayal ?****izlerin, Ya?mur sokaklar?n, Tebess?m dudaklar?n, Sen ise yaln?z benimsin birtanem...

# SEVDADA OZLEM OLMALI KI YUREKLERDE KALSIN, OZLEM BIRAZDA ACI VERMELI KI YUREKLER SEVDANIN DEGERINI BILSIN, YUREKLER CESUR OLMALI KI SEVDALAR TURKU TADINDA OLSUN!

# SEVGILERIN EN GUZELI SENI SEVMEK, OZLEMLERIN EN GUZELI SENI OZLEMEK, VE HAYATIN TADI SABAH KALKTIGIMDA SENIN VAR OLDUGUNU BILMEKTIR BIRTANEM!!

# G?NLERD?R KAPIMI K?MSELER ?ALMIYOR. G??S?MDEN ??ER? YOKLU?UN SIZIYOR. B?R DEML?K ?AYIM VAR T?T?N?MDE GE??YOR. DUVARLARA YAZDI?IM HER C?MLE A?LIYOR

# Bir KaranLIK geLiyor yokLu?unun ard?ndan. Ne zaman g?ne$ batsa bu son gecem diyorum. Vazge? yaLan d?nyan?n k?hne saLtanat?ndan. Yeti$ir bunca keder bunca eLem diyorum. Bu ne bitmez ayr?L?k, bu ne bitmez ?zLem diyorum

# Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak dokunmak istedik?e uzakla?mak d???nd?k?e unutmak neden bu kadar zor seni sevdi?im halde s?yleyememek hep bir?eyler gizlemek sana sahip olaca??m yerde seni kaybetmek...

# Yanl?zl?k ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede s?cak ??llerde olmakt?r, yanl?zl?k bu ?ehirde seni aray?pta bulamamakt?r...

# IZDIRAB YASIORUM SENSIZ HER GECE,RUHSUZ YASAM GIBI OLUYOR,SENSIZ OLMUYOR,YOKSUN YANIMDA,SEVGINE IHTIYACIM VAR,SARILISINA MUHTACIM,TATLI BAKISINI OZLEMEKTEYIM...

# BELKI FAZLA YAZIYORUM.BELKI FAZLA RAHATSIZ EDIYORUM.KUSURA BAKMA AMA AMACIM BU DEGIL.BEN SADECE SENI UNUTMADIGIMI HATIRLATMAK ISTIYORUM!!

# Bir an?ms?n okuyupta bitiremedi?im, bir ?zlemsin yalvar?pta h?kmedemedi?im, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemedi?im, bir tek bildi?im var sensiz ben hiii?iiimmm...

# UNUTMAK MI DEDIN,SUS CUNKU YALAN SOYLEDIN UZAKLASMA BENDEN,VAZGECMEK ISTEMIYORUM SENDEN HAYATIMI SENIN HAYALINLE SUSLEDIM,INAN BANA SENI HERSEYDEN COK OZLEDIM!!

# E?er can?n s?k?l?yorsa gece her zamankinden karanl?k g?z?k?yorsa g?ky?z?ne bak ve sabah? d???n inan sabah? bekleyen tek sen olmayacaks?n.

# Bir romand?n okuyupta bitirmedi?im, Bir hayaldin yalvar?p da h?kmedemedi?im, Bir sendin merhaba deyipte elveda diyemedi?im. Tek bildi?im var oda SENI COK OZLEDIGIM

# Giderim ben umutsuzca yelkensiz gemi misali hasretin vurur beni vefas?z bir han?er gibi sanmaki korkar?m ben ?l?mden.. ac? ayr?l?ktan korkar?m sensizlik ne demektir bilemezsinki ayr?l?ktan ac? ?l?mden ger?ek...

# Hasretin y?regimi yakar g?l?s?n bir ?mre bedel cehendemden beter sensizlik izdirabin dinmiyor g?l?m seniz olmak beni su gurbet elde kahediyor bekle d?necegim yakisiklim

# Bana a?k? sorsan tarifi yok derim desenki beni ne kadar sevdi?ini s?ylesen g?kteki y?ld?zlar, g?ne?in yayd??? ???k ???nlar? derim ama g?n gelir bunlar bitecek ama sana olan a?k?m bitmeyecek ??nk? sana olan a?k?m sonsuzunda ?tesinde..

# GOZLERI UZAKLIKLAR DEGIL, BAZENDE GOZE ALAMADIGIMIZ YAKINLIKLAR ACITIR...

# Denizler durulmaz dalgalanmadan, Umutlar ye?ermez sevgi olmadan,Yaln?zl?klar yok olmaz beraber olmadan, Mutluluklar ya?anmaz inan SEN OLMADAN..

# Hasretin ?ld?rd? beni ! ?imdi geceler ?****iz, geceler sensiz, Bir ?p??ten daha s?cak ?imdi ya?mur damlas?, Gelip konar dudaklar?ma sessiz. S?ylemi?miydim hasretin ?ld?rd? beni hi? sebepsiz.

# BASKA SAHILLERE BAKIYOR OLSAKTA BASKA BULUTLAR GECSEDE UZERIMIZDEN AYNI YILDIZI SECIYORUZ GOKTEN BELKIDE AYNI YAGMUR ALTINDA OZLUYORUZ BIRBIRIMIZI..

# Simdi saat sensizligin ertesi,Yildiz dogmus G?ky?z? ayaydin,avutulmus cocuklar coktan uyudu.Bir ben kaldim tenhasinda gecenin,bir avutulmamis BEN...

# Elimde denizden ?ald???m bir midye var. denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aram?zda bir fark var o denize sen bana aitsin.

# SEN SENI OZLEYENIN OZLEMINDEN HABERSIZ OZLEMLE OZLENMEKTESIN.SEN VARYA SEN, OZLEMLERIN ICINDE EN COK OZLENENSIN.

# Y?llar? birg?ne nas?l s??d?rd?n hasretin ac?s?n? nas?l dindirdin banada s?yle bende bileyim. sana yalvarm??t?m sana a?lam??t?m senden ba?ka kimsem yok demi?tim sen ?imdi uzakta ben hasret i?indeyim sen yoksun yan?mda hasret i?indeyim...d?n art?k nerelerdesin bitanem can?m a?k?m sensiz ya?ayam?yorum...

çok saol gercekten güzel sözler...
Ara
*TATLI BELA*
SÜPERMİŞ...
ANLADIK ÖZLEMİŞSİN.......
>As!_M€L€q<
beğenmenise sefindimm
bu arad kusen hıh öslüom far mı kjık noljak

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  G?zel S?zler 2.. tatlı_cadı 2 858 04-12-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang